Голос України

«Го́лос Украї́ни» — українська газета, офіційний друкований орган Верховної Ради України. Виходить з 1 січня 1991 року 5 разів на тиждень (із Вівторка по Суботу) українською та російською мовами[2] (окрім офіційної публікації документів та публікації оголошень, переклад яких не здійснюється). Має електронну версію з архівом випусків газети, починаючи з 1 січня 1991 року[3].

Голос України

Країна  Україна
Тип щоденна ранкова газета[1]
Мова українська, російська
Видавець ВРУ

Засновано 1991
Власник Верховна Рада України
Головний редактор Горлов Анатолій Федорович
Ціна 60 грн. на 1 місяць (друковане видання);
5 грн. за 1 день (електронне видання)
Головний офіс 03047 м. Київ, вул. Нестерова, 4
Наклад 60 тис. прим.[1]
Передплатний індекс
(Укрпошта)
для підприємств і організацій: 60955 (укр.), 60997 (рос.);
для фізичних осіб (5-ти разовий тираж): 40224 (укр.), 40223 (рос.);
для фізичних осіб (3-x разовий тираж): 08775 (укр.), 08337 (рос.).

golos.com.ua(укр.)(рос.)(англ.)(нім.)(ісп.)

Газета всебічно висвітлює діяльність Верховної Ради України, депутатських фракцій і груп, комітетів, тимчасових спеціальних комісій і тимчасових слідчих комісій, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування. В газеті подається інформація про події в Україні та закордоном, висвітлюються проблеми життя суспільства та соціального захисту населення, питання зміцнення законності, культурного життя тощо.

Відповідно до Законів України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації»[4] та «Про Регламент Верховної Ради України»[5] у газеті офіційно публікуються: підписані Президентом України Закони України; підписані Головою Верховної Ради України постанови Верховної Ради України та інші акти Верховної Ради України. Також можуть публікуватись й інші нормативно-правові акти.

Згідно зі Законом України «Про Регламент Верховної Ради України», додатково прямо визначено, що газета публікує: Розпорядження Голови Верховної Ради України про скликання позачергової сесії Верховної Ради України; інформацію про дату і час початку чергової сесії Верховної Ради України; рішення Верховної Ради України про позбавлення народного депутата України права брати участь у пленарних засіданнях (до 5 пленарних засідань); висновки тимчасових слідчих комісій; оголошення про припинення процедури імпічменту (у разі неприйняття Верховною Радою України Постанови про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту); відомості про запропоновані кандидатури на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; оголошення про умови та строки проведення конкурсу на зайняття посади члена Рахункової палати України; Постанову Верховної Ради України про припинення повноважень народного депутата України; рішення Верховної Ради України про проведення парламентських слухань. Газета забезпечує гласність Верховної Ради України.

Головний редактор — Горлов Анатолій Федорович.

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ: КВ № 1 від 26 травня 1994 року.

Див. також

Примітки

Джерела та література

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.