Державний комітет телебачення і радіомовлення України

Держа́вний коміте́т телеба́чення і радіомо́влення Украї́ни (Держкомтелерадіо України) — орган виконавчої влади, відповідальний за інформаційну політику в державі (зокрема, за мовну політику, видавничу справу, захист суспільної моралі (див ще: Нацкомморалі, доступ до публічної інформації).

Державний комітет телебачення і радіомовлення України
(Держкомтелерадіо)

Приміщення комітету
Загальна інформація
Країна Україна
Дата створення 2003
Керівне відомство Кабінет Міністрів України
Штаб-квартира м. Київ, вул. Прорізна, 2
Річний бюджет 1 947 220 800 ₴[1]
Голова Олег Наливайко
Ключовий документ Указ Президента України від 7 травня 2011 року № 559/2011 «Про Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України»
comin.kmu.gov.ua

Історія

Комітет створено під назвою Державний комітет інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України відповідно до Указу Президента України 919/2000 від 25 липня 2000 року шляхом об'єднання Державного комітету інформаційної політики України та Державного комітету телебачення і радіомовлення України, з наступним перейменуванням (Указ Президента за № 54/2003 від 31 січня 2003 року, Положення про комітет затверджено указом № 920/2003 від 27.08.2003) у Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Завдання

Основні завдання Комітету:

Структура

Голова Держкомтелерадіо України, його перший заступник та заступник становлять керівництво. Станом на 2016 рік у структурі апарату є, зокрема, 6 управлінь (розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції; телебачення і радіомовлення; видавничої справи і преси; фінансово-економічне; адміністративно-господарське; внутрішнього аудиту), відділи та сектори.

До сфери управління Держкомтелерадіо належать державні видавництва, якими керують:[2]

  1. Кудрявцев Олександр Семенович — директор державного підприємства "Державного спеціалізованого видавництва художньої літератури «Дніпро»
  2.  ______________ — в. о. директора державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво «Україна»,
  3. Бойко Олена Олександрівна — Директор державного підприємства "Спеціалізоване видавництво «Либідь»,
  4. Бондаренко Олексій Олександрович — директор Національного видавництва дитячої літератури «Веселка»,
  5. Браславець Віктор Володимирович — директор Державного підприємства "Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво «Карпати»,
  6. Кривопуст Богдан Леонідович — директор державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво «Музична Україна»,
  7. Пасічний Анатолій Федорович — директор державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво «Техніка»,
  8. Сапіга Дмитро Іванович — директор Державного підприємства "Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво «Каменяр»,
  9. Мельник Ігор Андрійович — директор державного підприємства "Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Світ»,
  10. Поночовний Сергій Володимирович — директор державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво «Мистецтво»,
  11. Череда Олександр Михайлович — директор державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво «Вища школа»,

Повноваження

Складати протоколи по ст. 186-7 КУАП і скеровувати в суд.

Див. також

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.