Краснострільське сільське поселення

Краснострі́льське сільське́ посе́лення (рос. Краснострельское сельское поселение) муніципальне утворення у складі Темрюцького району Краснодарського краю, Російська Федерація. Адміністративний центр — селище Стрілка.

Краснострільське сільське поселення
Країна  Росія
Регіон Краснодарський край
Район Темрюцький район
Центр селище Стрілка
Голова Глущенко Сергій Олександрович
Дата утворення 2005 року
Депутатський корпус: 18 осіб[1]
Основні дані
Населення 6841 особа (2012[2])
Населені пункти 2 сільських нп
Телефонний код
Поштові індекси
Часовий пояс
ЗКАТО
Сайт

Географічне положення

Сільське поселення розташоване на південному сході, в основі Таманського півострова, по правому березі старого русла річки Кубань. На південному заході має вихід до Кизилтаського лиману, на північному заході — до Старотітаровського лиману. На півночі межує з Темрюцьким міським поселенням, на заході — зі Старотітаровським сільським поселенням, на сході — з Анапським міським округом.

Населення

Населення — 6841 особа (2010).

Склад

До складу поселення входять такі населені пункти:

Населений пункт Населення,
осіб (2010)
Білий, хутір 1874
Стрілка, селище 4967

На крайньому сході поселення, на березі річки Кубань, розташовується закинуте селище Закубанський.

Господарство

У поселенні розвинене рибальство та рибництво, виноградарство та виноробство. Голубицька відома своїми морськими пляжами, тому є значним туристичним центром.

Через територію поселення проходять автодорога М23 Анапа Порт Кавказ та траса Білий Темрюк як відгалуження від М23. Через поселення проходить і залізниця на порт Кавказ, в межах селища Стрілка збудовано залізничну станцію Красна Стріла, звідси бере початок залізнична гілка та морський порт Темрюка через саме місто.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.