Музей природничої історії

Музей природничої історії — науково-дослідний заклад, у якому знаходяться колекції, присвячені природничій історії, включає історичні та сучасні експонати тварин, рослин, грибів, екосистем, геології, палеонтології, кліматології, тощо.

Основна роль музею природничої історії полягає у тому, щоб надавати науковій спільноті експонати для ознайомлення та дослідження, що допоможе у покращенні нашого розуміння природного світу. Також музеї мають публічні експонати з вільним доступом до перегляду.

Першим музеєм природничої історії була колекція швейцарського дослідника Конрада Геснера, створена в Цюриху в середині XVI століття.[1] Перший музей який має сучасну форму, що сьогодні ми назваємо музеєм природничої історії — це створений у Парижі в 1635 році Французький національний музей природничої історії.[1] Ранні музеї природної історії були обмежено доступні, оскільки вони, як правило, були приватними колекціями або фондами наукових товариств.[2] Відкритий у 1683 році Музей Ешмола був першим музеєм природничої історії, який став доступний громадськості.[2]

Примітки

  1. Vincent H. Resh, Ring T. Cardé, Encyclopedia of Insects (2003), p. 771.
  2. Andi Stein, Beth Blingham Evans, An Introduction to the Entertainment Industry (2009), p. 115.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.