Міжнародна школа мистецтв «Монтессорі центр»

Міжнародна школа мистецтв «Монтессорі центр» — два заклади позашкільної освіти у Києві. Спеціалізується на навчанні дітей та дорослих образотворчому мистецтву, музичному мистецтву та хореографії[1].

Міжнародна школа мистецтв
«Монтессорі центр»
Тип Школа мистецтв
Розташування Київ,  Україна
50°24′02″ пн. ш. 30°36′59″ сх. д.
Девіз Несемо мистецтво в маси!
Засновано 2011
Директор Ганна Росенко
Учителі 55
Учні 850
Адреса вул. Княжий Затон, 21
Київ
 Україна
Сайт montessori.ua
Вихованці понад 7000

Історія

Школу засновано 1 серпня 2011 року за ініціативи Ганни Росенко[2]. Вона взяла за основі філософію педагогіки Монтессорі, запропоновану в першій половині XX ст. італійським педагогом Марією Монтессорі для навчання дітей образотворчому мистецтву, музичному мистецтву та хореографії. Педагоги мають виховувати в учнях впевненість у власних силах, добре ставлення до себе, бути бути терплячими.

Напрямки діяльності

Школа приймає дітей віком від трьох років. Вікових обмежень для дорослих немає. В школі працює 55 педагогів і вчаться 850 студентів.

Структура

  • Музична школа. Уроки: фортепіано, вокалу, гітари, барабанів, скрипки, саксофону, флейти, віолончелі; ранній музичний розвиток.
  • Художня школа. Уроки: живопису та малюнку, ліплення; курси мультиплікації; курси комп'ютерної графіки.
  • Школа танців. Уроки балету; сучасні танці.
  • Montessori English School: англійська мова, іспанська мова, японська мова.
  • Курси крою та шиття.
  • Студія йоги.

Директор — Ганна Росенко.

Конкурси

З 2014 року школа організовує музичні змагання, мистецькі конкурсіи, виставки й фестивалі хореографії[3], серед них[4][5][6][7]:

В рамках організації та проведення конкурсів і виставок школа співпрацює з українськими композиторами, диригентами, музикантами, художниками, музикознавцями і музичними діячами[9]: Євгеном Станковичем, Євгеном Савчуком, Андрієм Чебикіним, Максимом Тимошенком, Олександром Василенком, Оксаною Нікітюк, Олексієм Скрипником, Олегом Безбородьком, Дмитром Гаврильцем, Іваном Єргієвим, Золтаном Алмаші, Лесею Горовою, Ларисою Дедюх, Лесею Олійник.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.