Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 — 200 метрів вільним стилем (чоловіки)
Змагання з плавання на дистанції 200 метрів вільним стилем серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 відбуваються 24 і 25 липня.[1][2]
200 метрів вільним стилем (чоловіки) на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2017 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Дуне Арена | |||||||||
Дати |
24 липня (попередні запливи і півфінали) 25 липня (фінал) | |||||||||
Учасників | 73 з 63 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
«2015 | 2019» |
Рекорди
Станом на 24 липня 2017 світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | Пауль Бідерманн (GER) | 1:42.00 | Рим, Італія | 28 липня 2009 |
Рекорд чемпіонатів світу | Пауль Бідерманн (GER) | 1:42.00 | Рим, Італія | 28 липня 2009 |
Результати
Попередні запливи
Початок запливів 24 липня о 10:18.[3]
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 4 | Сунь Ян | Китай | 1:45.78 | Q |
2 | 8 | 5 | Джеймс Гай | Велика Британія | 1:46.22 | Q |
3 | 7 | 7 | Михайло Довгалюк | Росія | 1:46.47 | Q |
4 | 7 | 4 | Тавнлі Гаас | США | 1:46.50 | Q |
5 | 6 | 5 | Олександр Красних | Росія | 1:46.51 | Q |
6 | 8 | 6 | Кацпер Майхшак | Польща | 1:46.58 | Q |
7 | 8 | 3 | Данкан Скотт | Велика Британія | 1:46.62 | Q |
8 | 7 | 2 | Домінік Козма | Угорщина | 1:46.83 | Q |
9 | 7 | 6 | Блейк П'єроні | США | 1:46.88 | Q |
10 | 6 | 1 | Данас Рапшис | Литва | 1:46.93 | Q, NR |
11 | 6 | 2 | Мак Гортон | Австралія | 1:46.97 | Q |
12 | 7 | 3 | Велімір Степанович | Сербія | 1:47.05 | Q |
13 | 6 | 6 | Майлс Браун | ПАР | 1:47.09 | Q |
14 | 6 | 4 | Пак Тхе Хван | Південна Корея | 1:47.11 | Q |
15 | 8 | 7 | Найто Ехара | Японія | 1:47.31 | Q |
16 | 5 | 4 | Марван Аль-Камаш | Єгипет | 1:47.40 | QSO |
6 | 8 | Фелікс Аубек | Австрія | QSO | ||
18 | 6 | 7 | Ян Світковський | Польща | 1:47.42 | |
19 | 5 | 1 | Хадер Баклах | Йорданія | 1:47.68 | |
20 | 5 | 6 | Клеменс Рапп | Німеччина | 1:47.69 | |
21 | 5 | 7 | Кайл Стольк | Нідерланди | 1:47.71 | |
22 | 6 | 3 | Жеремі Страв'юс | Франція | 1:47.72 | |
23 | 8 | 1 | Матіас Коскі | Фінляндія | 1:47.75 | |
24 | 5 | 8 | Ділан Картер | Тринідад і Тобаго | 1:47.77 | |
25 | 6 | 9 | Петер Бернек | Угорщина | 1:47.79 | |
26 | 6 | 0 | Федеріко Грабіч | Аргентина | 1:47.89 | |
27 | 5 | 5 | Кацухіро Мацумото | Японія | 1:47.92 | |
28 | 7 | 0 | Filippo Megli | Італія | 1:47.94 | |
29 | 8 | 0 | Метью Стенлі | Нова Зеландія | 1:48.02 | |
30 | 4 | 2 | Нільс Лісс | Швейцарія | 1:48.07 | |
31 | 8 | 8 | Пітер Тіммерс | Бельгія | 1:48.13 | |
32 | 5 | 3 | Андерс Ліе | Данія | 1:48.14 | |
33 | 7 | 1 | Крістіан Кінтеро | Венесуела | 1:48.22 | |
34 | 7 | 8 | Пуль Цельманн | Німеччина | 1:48.67 | |
8 | 9 | Александер Грем | Австралія | |||
36 | 4 | 7 | Віктор Юханссон | Швеція | 1:48.74 | |
37 | 7 | 9 | Jordan Sloan | Ірландія | 1:49.17 | |
38 | 4 | 1 | Хенрік Крістіансен | Норвегія | 1:49.31 | |
39 | 3 | 7 | Мікель Шройдерс | Аруба | 1:49.66 | |
40 | 4 | 8 | Мохтар Аль-Ямані | Ємен | 1:49.87 | |
5 | 9 | Хоанг Куї Фиок | В'єтнам | |||
42 | 8 | 2 | Ван Шунь | Китай | 1:49.89 | |
43 | 3 | 5 | Майкл Ганнінг | Ямайка | 1:50.00 | |
44 | 5 | 2 | Маркус Тормеєр | Канада | 1:50.23 | |
45 | 4 | 6 | Мохамед Лагілі | Туніс | 1:50.33 | |
46 | 4 | 5 | Мігель Дуран | Іспанія | 1:50.34 | |
47 | 4 | 4 | Дімітріос Дімітріу | Греція | 1:50.40 | |
48 | 4 | 9 | Марсело Акоста | Сальвадор | 1:50.92 | |
49 | 3 | 4 | Крегор Зірк | Естонія | 1:51.08 | |
50 | 4 | 3 | Хуршиджон Турсунов | Узбекистан | 1:51.13 | |
51 | 3 | 3 | Піт Бранденбургер | Люксембург | 1:51.14 | |
52 | 3 | 1 | Ігор Монь | Мозамбік | 1:51.48 | |
53 | 3 | 2 | Веслі Робертс | Острови Кука | 1:51.67 | |
54 | 5 | 0 | Томер Франкель | Ізраїль | 1:51.80 | |
55 | 4 | 0 | Ань Тін-яо | Китайський Тайбей | 1:52.09 | |
56 | 3 | 8 | Алекс Соберс | Барбадос | 1:52.50 | |
57 | 2 | 2 | Матьйо Марке | Маврикій | 1:53.18 | |
58 | 3 | 6 | Кент Чон | Гонконг | 1:54.58 | |
59 | 2 | 5 | Сем Сегерс | Папуа Нова Гвінея | 1:54.87 | |
60 | 2 | 4 | Xander Skinner | Намібія | 1:54.99 | |
61 | 2 | 6 | Лінь Сичжуан | Макао | 1:55.12 | |
62 | 3 | 0 | Ноа-Масколл-Гомес | Антигуа і Барбуда | 1:55.32 | |
63 | 2 | 3 | Matthew Lowe | Багамські Острови | 1:55.71 | |
64 | 3 | 9 | Іраклій Ревішвілі | Грузія | 1:56.51 | |
65 | 1 | 6 | Клавіо Меча | Албанія | 1:57.23 | |
66 | 1 | 4 | Якоб Аль-Хулаїфі | Катар | 1:58.32 | |
67 | 2 | 8 | Heriniavo Rasolonjatovo | Мадагаскар | 2:01.00 | |
68 | 2 | 1 | Duran Alfonso | Гондурас | 2:01.07 | |
2 | 7 | Ado Gargović | Чорногорія | |||
70 | 1 | 5 | Dean Hoffman | Сейшельські Острови | 2:02.62 | |
71 | 2 | 9 | Noel Keane | Палау | 2:06.03 | |
72 | 2 | 0 | Tanner Poppe | Гуам | 2:11.27 | |
73 | 1 | 3 | Tongli Panuve | Тонга | 2:12.61 | |
1 | 2 | Rashed Al-Tarmoom | Suspended Member Federation | DNS | ||
7 | 5 | Чад ле Клос | ПАР |
Півфінали
Півфінали розпочались 24 липня о 18:42.[4]
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Джеймс Гай | Велика Британія | 1:45.18 | Q |
2 | 5 | Тавнлі Гаас | США | 1:45.43 | Q |
3 | 6 | Домінік Козма | Угорщина | 1:45.87 | Q |
4 | 1 | Пак Тхе Хван | Південна Корея | 1:46.28 | Q |
5 | 3 | Кацпер Майхшак | Польща | 1:46.40 | |
6 | 2 | Данас Рапшис | Литва | 1:46.56 | NR |
7 | 7 | Велімір Степанович | Сербія | 1:46.82 | |
8 | 8 | Марван Аль-Камаш | Єгипет | 1:47.41 |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Данкан Скотт | Велика Британія | 1:45.16 | Q |
2 | 4 | Сунь Ян | Китай | 1:45.24 | Q |
3 | 3 | Олександр Красних | Росія | 1:45.47 | Q |
4 | 5 | Михайло Довгалюк | Росія | 1:45.74 | Q |
5 | 7 | Мак Гортон | Австралія | 1:46.81 | |
6 | 2 | Блейк П'єроні | США | 1:47.08 | |
7 | 1 | Майлс Браун | ПАР | 1:47.19 | |
8 | 8 | Найто Ехара | Японія | 1:47.36 |
Фінал
Фінал відбувся 25 липня о 17:32.[5]
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
3 | Сунь Ян | Китай | 1:44.39 | AS | |
6 | Тавнлі Гаас | США | 1:45.04 | ||
2 | Олександр Красних | Росія | 1:45.23 | ||
4 | 4 | Данкан Скотт | Велика Британія | 1:45.27 | |
5 | 5 | Джеймс Гай | Велика Британія | 1:45.36 | |
6 | 1 | Домінік Козма | Угорщина | 1:45.54 | NR |
7 | 7 | Михайло Довгалюк | Росія | 1:46.02 | |
8 | 8 | Пак Тхе Хван | Південна Корея | 1:47.11 |
Примітки
- Розклад змагань. Архів оригіналу за 28 липня 2017. Процитовано 25 липня 2017.
- Стартовий список Архівовано 30 жовтня 2017 у Wayback Machine.(англ.)
- Результати запливів Архівовано 27 липня 2017 у Wayback Machine.(англ.)
- Результати півфіналів Архівовано 27 липня 2017 у Wayback Machine.(англ.)
- Final results. Архів оригіналу за 28 липня 2017. Процитовано 25 липня 2017.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.