Енциклопедія освіти

«Енциклопе́дія осві́ти» — перша в Україні довідково-аналітична праця, що вмістила різноманітну інформацію з розвитку всіх рівнів освіти, теорії, історії та практики української педагогічної та психологічної науки. Видання охоплює різні галузі знань педагогіку, психологію, філософію, економіку, історію, мистецтво, етику, теорію управління, бібліотекознавство тощо.

«Енциклопедія освіти»
Країна  Україна
Мова українська
Тема освіта
Жанр енциклопедія
Видавництво Юрінком-Інтер
Видано 2008

Енциклопедію видано під егідою Академії педагогічних наук України. Головний редактор Василь Кремень.

Видання побачило світ 2008 року в Києві у Видавництві «Юрінком Інтер».

Під час презентації енциклопедії Василь Кремень зазначив: «Дотепер українські читачі могли користуватися лише словниками з окремих наук. Сучасний стан розвитку освіти потребує оновленої інформації енциклопедичного рівня, яка охоплює широкий реєстр понять, термінів, що відображають освіту як цілісний феномен, що розвивається. Таким виданням і стала «Енциклопедія освіти», в якій на належному рівні науковості, повноти і доступності відображено багато сучасних знань про освіту».

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.