Північноамериканський східний час

Північноамериканський східний час (англ. Eastern Standard Time, EST; синоніми: стандартний східний час, східний поясний час) часовий пояс, у якому перебуває значна територія у східній частині США та Канади, а також деякі країни Центральної та Південної Америки (повністю або частково). Від UTC відрізняється на 5 годин (EST=UTC−5). Літній час у цьому часовому поясі літній північноамериканський східний час або літній східний час (Eastern Daylight Time або EDT) = UTC-4.

   EST або UTC-5

У цілому цей час застосовують у США за замовчуванням: якщо в національних розкладах (телепередач, спортивних подій тощо) на зазначено часовий пояс, вважається, що вони укладені за EST (EDT).

Штати США

У цьому часовому поясі перебувають такі штати США:

У всіх штатах (за винятком округу Колумбія) відбувається перехід на літній час (EDT — Eastern Daylight Time; EDT = UTC-4). Перехід з EST на EDT відбувається в другу неділю березня, а зворотний перехід (з EDT на EST) — у першу неділю листопада.


Провінції та території Канади

Держави Південної та Центральної Америки та Карибського басейну

Примітки

  1. Використовується літній час

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.