Alice: Madness Returns

Alice: Madness Returns (укр. Аліса: Божевілля Повертається) — відеогра жанру екшн від студії Spicy Horse Games, створена під керівництвом геймдизайнера Амерікена Макгі[1]. Є продовженням відеогри American McGee's Alice. Реліз гри відбувся 14 червня 2011 року в США, 16 червня — в Австралії, 17 червня — в Європі і 21 липня — в Японії. Проект розроблений для PlayStation, Xbox 360 і ПК під керуванням операційної системи Windows[2].

Alice: Madness Returns
Розробник Spicy Horse
Видавець Electronic Arts
Дистриб'ютор Steam, Humble Store і Microsoft Store
Жанр(и) Екшен
Платформа Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360
Дата випуску 14 червня 2011
2011
Режим гри Одиночна гра
Мова англійська
Творці
Ігродизайнер(и) Амерікен Макгі
Технічні деталі
Рушій Unreal Engine
Носій DVD і цифрова дистрибуція
Попередня гра American McGee's Alice
Офіційний сайт

Розробка

Гра була анонсована студією Electronic Arts в лютому 2009 року під робочою назвою «The Return of American McGee's Alice» (укр. Повернення Аліси Американа Макгі)[3][4].

20 липня 2010 року об'єдналися для роботи над грою Spicy Horse і Electronic Arts опублікували нову інформацію про проект, включаючи його нинішню назву. Розробниками були представлені скріншоти гри, а також перший офіційний трейлер.[5] За словами Амерікен Макгі, гра «Alice: Madness Returns» буде розрахована як на фанатів гри «American McGee's Alice», так і на гравців, що не знайомих з попередньою грою, але міститиме й моменти, пов'язані з подіями першої частини.[6]

15 вересня 2010 році на Tokio Game Show розробниками був опублікований другий офіційний трейлер і нові скріншоти[7][8]. У другому трейлері показано, як Алісу, що проходить повз магазин іграшок та побачила серед цих іграшок знайомих персонажів, викрадає Червона Королева. Журналістам на TGS були показані дві області ігри: перша область містила спокійнішу місцевість, діями Аліси керував Чеширський кіт, друга показана область належала божевільного Капелюшника і була заповнена лавою і різними механізмами. За словами розробників, гру на англійську мову будуть озвучувати актори, що взяли участь в озвучуванні попередньої гри[6].

У листопаді 2010 року Амерікен Макгі розповів про те, що студія Spicy Horse переїхала з США в Китай. Одна з причин цього — нижча вартість розробки ігор. Таким чином, вартість розробки гри «Alice: Madness Returns» в США склала б 30 млн доларів, а в Китаї складе 15 млн[9].

15 лютого 2011 року був опублікований третій тізер-ролик до гри, випущений компанією Electronic Arts[10]. У ньому показано, як добра Аліса прокидається на аркуші латаття, після чого знаходиться неподалік Гусениця, побачивши Алісу, починає руйнувати ландшафт. Потім Аліса показана в іншому, злісному «амплуа», — сидить за столом під час чаювання і нападаючій потім на одного з негативних персонажів.

4 березня 2011 опублікований четвертий трейлер до гри під назвою «Beautiful Insanity» (укр. Красиве Божевілля)[11], в якому показані деякі деталі геймплея гри[12].

Сюжет

Як і попередня гра «American McGee's Alice», «Madness Returns» базується на класичних казках Льюїса Керролла «Аліса в Країні Чудес» і «Аліса в Задзеркаллі». Однак, на відміну від творів Керролла, ігри представляють інший варіант Країни Чудес — похмурий, наповнений жорстокістю і насильством.

Дія розгортається через 11 років після закінчення першої гри. Аліса давно вийшла з психіатричної клініки, але все ще не може оговтатися від емоційної травми, викликаної загибеллю її батьків під час пожежі. Вона відправляється в Лондон під спостереження психіатра, який повинен допомогти їй впоратися з жахливими галюцинаціями. Аліса хоче дізнатися причину загибелі своїх батьків, і тому знову відправляється в ще жорстокішу Країну Чудес — Задзеркалля.[1][5].

Геймплей

На Tokio Game Show журналістам були представлені деякі деталі геймплея майбутньої гри. На відміну від попередньої гри, у всіх ворогів будуть слабкі місця, якими потрібно буде користуватися. Крім того, Аліса зможе зменшуватися і збільшуватися за своїм бажанням, що буде впливати на геймплей. У міру проходження гри Аліса буде знаходити спогади, які нагадують щоденники з BioShock[6].

Зброя

На скріншотах зображений кухонний ніж, подобу перечниці, що стріляє вогняними кулями, а також молоток у вигляді шахового коня.

Вороги

На скріншотах присутній знайома по першій частині карткова варта. Її представники виконані як ожилі мерці: кінцівки пришиті, на животах дірки у формі знаків масті, голови представлені черепами в відлогах. Крім знаків масті, відрізняються один від одного квітами чобіт і рукавичок, піки і трефи б'ються списами. Пізніше з'явилися скріншоти з чайниками-роботами, які пересуваються на павукових лапах і мають одне око. Ще пізніше з'явилися скріншоти з картою великого розміру, яка містить масті своїх поплічників і має косу, і істоти, які мають голову ляльки і рукавички, нагадують рукавички Капелюшника.

Примітки

Див. також

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.