Anguilla dieffenbachii

Anguilla dieffenbachii, відомий також як Новозеландський довгоперий вугорангл. New Zealand longfin eel) — єдиний ендемічний прісноводний вугор Нової Зеландії.

?
Anguilla dieffenbachii

Anguilla dieffenbachii, пляж Піха, Окленд.

Поступове зниження (NZ TCS)
Біологічна класифікація
Домен: Ядерні (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Підцарство: Справжні багатоклітинні (Eumetazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Підтип: Черепні (Craniata)
Надклас: Щелепні (Gnathostomata)
Клас: Променепері (Actinopterygii)
Підклас: Новопері (Neopterygii)
Інфраклас: Костисті риби (Teleostei)
Ряд: Вугроподібні (Anguilliformes)
Підряд: Вугровидні (Anguilloidei)
Родина: Вугрові (Anguillidae)
Рід: Прісноводний вугор (Anguilla)
Вид: A. dieffenbachii
Anguilla dieffenbachii
J. E. Gray, 1842
Синоніми
* Anguilla dieffenbachi Gray, 1842
Посилання
Вікісховище: Anguilla dieffenbachii
Віківиди: Anguilla dieffenbachii
EOL: 217086
ITIS: 635476
МСОП: 197276
NCBI: 61127

Інші види вугрів знайдені в Новій Зеландії автохтонний Anguilla australis, який також знаходиться в Австралії, і недавно знайдений Anguilla reinhardtii. Найпростіший спосіб для ідентифікації новозеландського довгоперого вугра є довжина його плавців: спинний плавець простирається далі вперед до голови, ніж анальний плавець. У короткоплавцевого вугра плавці подібної довжини. Новозеландський довгоперий вугор класифікується як вид під загрозою зникнення.

Вік і розміри

Дуже довгоживуча риба. Відомий випадок коли самиця досягла віку 106 років і ваги 24 кг. Новозеландський довгоперий вугор має найповільніший темп зростання серед будь-яких вугрів вивчених видів, що ростуть лише 1 — 2 сантиметри на рік. Чоловічі і жіночі особини вугрів розрізняються по довжині і у віці, в якому вони мігрують. Чоловічі особи в середньому 666 мм, але доходять до 735 мм у довжину, середній вік 23 років (12 — 35 років). Жіночі особи значно більші, із середньою довжиною 1156 мм, але можуть коливатися від 737 до 1560 мм. Ці самки у віці від 20 до 60 років.

Живлення

Anguilla dieffenbachii є всеїдним опортуністом. Раціон молодих вугрів в основному складається з комах і личинок. Коли вугрі доросішають, вони також харчуються дрібною рибою, включаючи форель.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.