MSN

MSN (Microsoft Network) — великий інтернет-провайдер і веб-портал, а також десята за популярністю (0,01%) у світі пошукова система, створені компанією Microsoft і запущені 24 серпня 1995 року (дата відкриття збігається з датою випуску Windows 95). Пізніше назва «MSN» була поширена на сервіс електронної пошти Hotmail, клієнт служби миттєвих повідомлень MSN Messenger, а також на ряд вебсайтів, які підтримує Microsoft.

MSN
Посилання www.msn.com
Тип Інтернет-портал
Мови Англійська, французька та багато інших
Власник Microsoft
Автор Microsoft
Започатковано 24 серпня 1995
Рейтинг Alexa 47[1]

Із 9 млн передплатників, MSN є другим за величиною інтернет-провайдером у США після AOL LLC із його 26,5 млн клієнтів. За даними системи Alexa, MSN.com зараз є третім за відвідуваністю англомовним ресурсом в мережі Інтернет, після своїх конкурентів Yahoo! і Google. Також в Outlook Express і Microsoft Office Outlook версії 10 і нижче, за умови реєстрації облікового запису електронної пошти, від MSN.com «приходив» вітальний лист з усіма посиланнями.

Нещодавно запущені сервіси:

Функції налаштування MSN — My MSN і Hotmail було взято з сервісної авторизації Microsoft Passport.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.