Nimses

Nimses українська[1][2][3] соціальна мережа для мобільних платформ Android та Apple iOS. Це безкоштовний геолокаційний мобільний додаток, який доступний для скачування з Google Play і App Store з лютого 2017 року[4].

Nimses
Логотип
Посилання nimses.com
Гасло (девіз) Save time
Тип Соціальна мережа
Реєстрація обов'язкова
Мови українська, російська, англійська
Автор Nimses Inc.
Започатковано 1 січня 2017 (5 років)
Адреса офісу Україна, Київ

Взаємодії всередині програми Nimses засновані на віртуальній валюті[5]. За словами розробників Nimses дозволяє створювати, фіксувати, зберігати і накопичувати прожитий людиною час в його цифровому еквіваленті, вираженому в німах[6]. Додаток в режимі реального часу показує всіх зареєстрованих користувачів, що перебувають у географічній близькості один до одного[7].

За даними розробників, соціальна мережа вже пройшла поріг в 2 мільйони користувачів.[8]

«Nimses — єдина світова система, яка фіксує та зберігає прожитий час людського життя та дозволяє ним управляти. Після реєстрації в Nimses кожна хвилина життя людини перетворюється в один nim (нiм), унікальний цифровий запис, що не зникає. Загальна кількість німів вироблених та отриманих однією людиною, накопичується в індивідуальному балансі, в nimb (німбі). Людина може керувати своїми німами, використовуючи безкоштовний геолокаційний додаток Nimses.

Час — це незворотній перебіг з минулого в майбутнє через сьогодення. Для окремої людини та для людства в цілому це означає неминучий лінійний рух в сторону якоїсь кінцевої точки. Іншими словами, час стрімко йде, його не повернути та не зупинити. Крім того, життя, як таке, можливе тільки в часі. Час друкується на всіх формах живої матерії, при цьому не маючи свого тіла. Час накладає відбиток на всіх формах живої матерії не маючи свого тіла. Час нематеріальний.

Nimses — концепція, яка наділяє час тілом, дозволяє його накопичувати та споживати. Світоглядна основа Nimses — це коло з 12 принципів, що визначають відношення людини та часу.»

Примітки

Див. також

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.