Planigale gilesi

Planigale gilesi — вид родини сумчастих хижаків. Довжина голови й тіла: 52—72[1]. Самиці народжують від шести до восьми малюків один-два рази на рік після періоду вагітності 16 днів[2].

?
Planigale gilesi

Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Інфраклас: Сумчасті (Metatheria)
Ряд: Хижі сумчасті (Dasyuromorphia)
Родина: Хижі сумчасті (родина) (Dasyuridae)
Підродина: Sminthopsinae
Триба: Planigalini
Рід: Planigale
Вид: Planigale gilesi
Aitken, 1972

Ареал виду Planigale gilesi
Посилання
Вікісховище: Planigale gilesi
Віківиди: Planigale gilesi
EOL: 323741
ITIS: 552626
МСОП: 40533
NCBI: 32556
Fossilworks: 247272

Середовище проживання

Мешкає в пустельних і напівпустельних частинах південно-західного Квінсленду, на заході штату Новий Південний Уельс, сході Південної Австралії і на невеликих частинах штату Вікторія та Північної території, Австралія. Planigale gilesi знаходиться в районах з глиноземистими ґрунтами з глибоким розтріскуванням, на заплавах струмків та річок, на трав'янистих рівнинах і в міждюнних районах серед дюн.

Загрози та охорона

Видається, немає серйозних загроз для цього виду. Ймовірно на вид впливає оброблювання землі в деяких частинах ареалу. Ймовірно стада корів та овець не мають великого впливу. Коти негативно впливають на вид в деяких частинах ареалу. Імовірно можуть бути знайдені в багатьох охоронних територіях[2].

Примітки

  1. Read D.G. Diets of sympatric Planigale gilesi and P. tenuirostris (Marsupialia: Dasyuridae): relationships of season and body size - Australian Mammalogy, 1987, Vol. 10, N. 1–2 pp. 11-21.
  2. Вебсайт МСОП
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.