Rattus osgoodi

Поширення

Цей вид був записаний лише з двох пунктів у провінції Лам Донг, південній частині В'єтнаму. Цей вид зустрічається в різних первинних і вторинних гірських середовищах проживання. Musser, Newcomb (1985) відзначають, що вони «підозрюють, що цей вид наземний і живе в траві і щільному чагарнику, забезпечуючи хороше покриття, які можуть бувати або по лісових краях або розкидані по лісу. Густі чагарники, прилеглі до сільськогосподарських полів можуть також бути гарним середовищем проживання».

Морфологічні особливості

Гризуни середнього розміру, завдовжки 124—171 мм, хвіст — 102—137 мм, стопа — 26 — 37 мм.

Зовнішність

Хутро щільне, довге і м'яке. Верхні частини яскраво-темно-коричневі, боки трохи світліші, тоді як нижні темно-сірі, з коричневими відблисками, особливо вздовж грудей. Вуха і задня частина ніг темно-коричневі. Хвіст коротший за голову і тіло, темно-коричневий. У самиць є 2 пари грудних сосків і 3 пахових пари.

Загрози та охорона

Немає серйозних загроз для цього виду. Він присутній в охоронних районах.

Джерела

  • Charles M.Francis, A Guide to the Mammals of Southeast Asia, Princeton University Press, 2008, ISBN 9780691135519. (англ.)

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.