Іноземцев Владислав Леонідович

Владислав Леонідович Іноземцев (рос. Владислав Леонидович Иноземцев; 10 жовтня 1968, Нижнiй Новгород, РРФСР, СРСР) — російський економіст, соціолог і політичний діяч. Доктор економічних наук.

Іноземцев Владислав Леонідович
Народився 10 жовтня 1968(1968-10-10)[1] (53 роки)
Горький, РРФСР, СРСР
Країна  СРСР
 Росія
Діяльність економіст, політик
Галузь економіка і Економічна соціологія
Alma mater Московський державний університет імені М. В. Ломоносова і Економічний факультет Московського державного університету імені Ломоносоваd
Науковий ступінь доктор економічних наук
Знання мов російська

Автор понад 300 друкованих праць, опублікованих в Росії, Франції, Великій Британії та США, в тому числі 15 монографій (одна у співавторстві з Деніелом Беллом) чотири з яких перекладено англійською, французькою, японською та китайською мовами. Член наукової ради Російського ради з міжнародних справ (з 2011 до теперішнього часу), голова Вищої ради партії «Громадянська сила» (2012—2014). Лауреат публіцистичної премії «ПолитПросвет».

У березні 2010 підписав звернення російської опозиції «Путін повинен піти». У червні 2011 року виступив на з'їзді партії «Правое дело» і запропонував «поставити в центр передвиборчої кампанії теми, які ніхто більше не посміє підняти і які дозволять консолідувати цільову аудиторію».

На початку 2016 пропонував перейменувати Україну на Київську Русь. Вважає, що Україні варто відмовитись від Мінських угод[2].

Прихильник євроінтеграції України навіть попри небажання ЄС швидко залучати Україну в свої структури. Підпримує ідеї переведення суду найвищої інстанції по господарським справам в Україні до європейських судових інституцій, зокрема Суду справедливості ЄС, що має півищити атрактивність України для світового капіталу. Також висуває ідеї більш тіснішого союзу Британії, України та Туреччини в Європі, країн поза межами ЄС[3].

Примітки

Посилання

"Вихід Донбасу зі складу України – неприйнятний для Кремля". Gazeta.ua. 20 травня 2014. Процитовано 23 січня 2021.

"Україна розвиватиметься і без європейської інтеграції. Але не використати близькість до ринку ЄС було б дивно". Gazeta.ua 02 лютого 2021. Процитовано 17 лютого 2021.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.