Анастасія Міхаелі

Анастасія Йеудит Міхаелі (івр. אנסטסיה יהודית מיכאלי), уроджена Анастасія Володимирівна Міхалевська (нар.. 12 липня 1975, Ленінград, СРСР, нині Петербург, Росія — ізраїльська політикиня, депутатка Кнесету 18-го скликання від фракції «Наш дім — Ізраїль» («НДІ»).

Анастасія Міхаелі
Народилася 12 липня 1975(1975-07-12)[1][2] (46 років)
Ленінград, РРФСР, СРСР
Країна  Ізраїль
Діяльність політична діячка, журналістка, модель, телеведуча, інженерка
Alma mater Saint Petersburg State University of Telecommunicationsd і Університет імені Бар-Ілана
Знання мов англійська[1], російська[1] і іврит[1]
Посада депутат Кнесету[1]
Партія Кадіма і Наш дім Ізраїль
IMDb ID 3423925

Біографія

Дитинство і юність

Анастасія Міхалевська народилася 12 липня 1975 року в місті Ленінграді, СРСР, нині Санкт-Петербург.

Батько, Володимир Павлович Міхалевський (01.03.1946) був начальником радіостанції на суднах далекого плавання Балтійського Морського Пароплавства (БМП). Мама, Лідія Стефанівна Міхалевська (01.05.1945) працювала вихователькою в дитячому садку. Перекваліфікувавшись, працювала вчителькою спочатку молодших класів, а пізніше викладачкою російської та літератури. Отримала почесне звання заслуженого вчителя.

Вийшовши на пенсію, батьки Анастасії переїхали жити в село Новгородської області.

У Міхаелі є старший брат Андрій Володимирович Михалевський (23.01.1966), який проживає з дружиною Єленою та двома дітьми в Санкт-Петербурзі.

З раннього дитинства Анастасія Міхалевська захоплювалася різними видами спорту: біг з бар'єрами, стрибки у висоту, баскетболом. У 1986 році почала серйозно займатися лижним спортом. Після довгих років тренувань і змагань отримала звання майстра спорту.

Закінчивши англійську спецшколу в 1992 році, Анастасія вступила до Санкт-Петербурзького державного університету телекомунікацій імені Бонч-Бруєвича на факультет багатоканального електрозв'язку. Ще будучи студенткою зайняла перше місце у конкурсі «Топ-модель Санкт-Петербурга 1995», а також 2-е місце в міжнародному конкурсі «Міс Північна Пальміра», після чого за контрактом полетіла працювати на рік до Парижу, взявши академічну відпустку. Повернувшись, закінчила екстерном навчання, отримавши диплом інженера-електронника зв'язку.

У 1997 році Анастасія Міхалевська вийшла заміж за ізраїльтянина — уродженця Латвії Йосипа Самуельсона і з тих пір живе в Ізраїлі.

Мати 8 дітей.

Життя в Ізраїлі

Приїхавши до Ізраїлю, Анастасія Анастасія Міхалевська оселилася в місті Рішон-ле-Ціон. Закінчила Ульпан Алеф для вивчення івриту, вступила на факультет управління бізнесом Бар-Іланского університету, пройшла різні спецкурси з програмування, міжнародного маркетингу і реклами, просування інтернет сайтів.

Робота на телебаченні (2002—2008 роки)

Свою кар'єру в Ізраїлі Анастасія Міхалевська почала телеведучою на 9-му ізраїльському російськомовному каналі «Ізраїль плюс» з моменту його створення в 2002 році. Перші три роки вела одну з найбільш популярних передач «Принади життя»[3], а потім стала ведучою ранкової програми «Новий день».[4] У 2006 році знялася в ізраїльському серіалі режисера Урі Барабаша «Резервісти» (2-й канал ІТВ) і в російсько-ізраїльському фільмі «Квиток до гарему», який транслювався на російському каналі РТР.[5]

З 2007 року вона почала співпрацювати з рекламним агентством BBR International на посаді радника з маркетингу. Опитування, проведене BBR, показав, що Міхаелі симпатизують понад 80 % репатріантів, і на думку маркетологів, настільки висока популярність стане запорукою успішного співробітництва агентства з Міхаелі.[6]

Особисте життя

Зі своїм чоловіком, ізраїльським бізнесменом, інженером за професією Йозефом Самуельсоном[7](уродженець Риги, який репатріювався в 1971 році), познайомилася в 1995 році. Слідом за ним приїхала до Ізраїлю у 1997-му, пройшла ортодоксальний гіюр, який тривав 3,5 року. В інтерв'ю порталу IzRus[8] Анастасія Міхалевська розповіла, що після проходження гіюру вона знову уклала шлюб з Йозефом, цього разу — за єврейським обрядом. До того часу в пари було троє дітей.

Анастасія Міхаелі — перша жінка-депутат Кнесету Ізраїлю, що пройшла гіюр. Восьмий син Анастасії та Йозефа, Ісраель-Міхаель, народився 5 липня 2009 року в день народження Авігдора Лібермана[9] ,[10]

На думку читачів інтернет-версії іспанської газети 20 Minutos, яка провела в 2009 році спеціальне опитування, чотири ізраїльські політикині увійшли до числа 54 найкрасивіших жінок, які займають високі державні пости в різних країнах світу. У цьому списку депутат кнесету Анастасія Міхаелі займає 32-е місце.[11]

Політика

Балотувалася в Кнесет 17-го скликання в складі партії «Кадіма», в якій займала 44 місце[12]. Користувалася підтримкою Шимона Переса і Аріеля Шарона. За результатами виборів у березні 2006 року не пройшла до складу парламенту.

У 2008 році отримала запрошення від лідера партії «Наш дім Ізраїль» Авігдора Лібермана приєднатися до його списку[13]. Посіла 9 місце у списку на вибори в Кнесет 18-го скликання. За підсумками виборів 10 лютого 2009 року стала депутатом Кнесету.

Фракція

  • Посади в комісіях
    • Член комісії з освіти, культури та спорту
    • Член комісії з питань державного контролю
    • Член комісії з підтримки статусу жінки
    • Член комісії у справах другого управління радіо і телемовлення
    • Член підкомісії по боротьбі з торгівлею жінками
  • Посади в лобі
    • Член лобі на підтримку високих технологій в Ізраїлі
    • Член лобі по боротьбі з корупцією державної адміністрації
    • Член лобі для допомоги жінкам і матерям у працевлаштуванні
    • Член лобі в захист інвалідів Армії Оборони Ізраїлю, сімей, які втратили своїх близьких, вдів і сиріт
    • Член лобі в Кнесеті для просування контактів з християнськими громадами у світі
    • Член лобі туризму в Ізраїлі
    • Член лобі з культури
    • Член лобі для просування спорту в Ізраїлі*
    • Член лобі по просуванню громадської дипломатії Ізраїлю (роз'яснення)
    • Член лобі для просування освіти
    • Голова лобі щодо захисту прав сім'ї.
  • Міжнародна діяльність

Голова дружніх парламентських груп: Естонія-Ізраїль, Австрія-Ізраїль, Швейцарія-Ізраїль.

Освіта

Анастасія Міхаелі розробила реформу в рамках закону про безкоштовну освіту в цілях скорочення витрат батьків (зокрема для придбання навчальних посібників і книг). Міхаелі домоглася проведення урядового законопроекту і збільшення державного бюджету для введення в школах проекту здачі в оренду підручників (замість 1,9 мільйонів шекелів буде виділятися 5,5 мільйонів шекелів).[14]

За її словами, високий рівень освіти служить свого роду ключем до істинного суспільства рівних можливостей. Але досягти цього рівня можливо лише в тому випадку, коли кожен ізраїльський школяр, незалежно від його соціального статусу, буде забезпечений відповідною матеріальною базою, і, насамперед, кваліфікованої навчальною літературою [15]

Лобі щодо захисту прав родини

Сімейне законодавство виходить з необхідності зміцнення сім'ї, побудови сімейних відносин на почуттях взаємної любові та поваги, взаємодопомоги та відповідальності перед сім'єю всіх її членів, неприпустимість довільного втручання кого-небудь у справи сім'ї, забезпечення безперешкодного здійснення членами сім'ї своїх прав, можливості судового захисту цих прав. Регулювання сімейних відносин здійснюється у відповідності з принципами добровільності шлюбного союзу чоловіка і жінки, рівності прав подружжя в сім'ї, дозволу внутрішньосімейних питань за взаємною згодою, пріоритету сімейного виховання дітей, піклування про їхній добробут і розвитку, забезпечення пріоритетною захисту правий і інтересів неповнолітніх і непрацездатних членів сім'ї.

Анастасія Міхаелі підтримала «марш колясок», що проходив 28 липня 2011 року . Вона заявила, що як мати вісьмох дітей бачить явну необхідність у змінах у сферах, пов'язаних з вихованням дітей в Ізраїлі:

На сьогоднішній день склалася тривожна ситуація: молоді батьки не заводять дітей, побоюючись матеріальних труднощів, що їх неминуче очікують. Я сподіваюся, що спільні зусилля держави, з одного боку, і виробників з іншого, вселять у батьків впевненість у тому, що утримання та виховання дітей не ляже непосильним тягарем на їх плечі[16].

Статус жінок та їх рівноправність у суспільстві

Прийняті Організацією Об'єднаних Націй Декларація про ліквідацію дискримінації щодо жінок та Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок пов'язують рівноправність осіб різної статі у політичній сфері з трьома основними умовами. На держави — учасників покладається обов'язок забезпечити жінкам можливість на рівних підставах з чоловіками право: — голосувати на всіх виборах і обиратися на всі публічно обрані органи; — брати участь у формуванні та здійсненні політики уряду та займати державні посади, а також здійснювати всі державні функції на всіх рівнях державного управління; — брати участь у діяльності неурядових організацій і асоціацій, займатися проблемами громадського та політичного життя країни.

Анастасія Міхаелі вважає, що участь жінок-депутатів у роботі парламентів та інших представницьких органів вкрай важливо не тільки для самих жінок, але і для суспільства в цілому. Оскільки для жінок на перший план виходять питання освіти, охорони дітей, охорони здоров'я, соціального захисту населення.

Примітки

  1. חה"כ אנסטסיה מיכאליКнесет.
  2. Person Profile // Internet Movie Database — 1990.
  3. Анастасия Михаэли / Anastassia Michaeli: «Прелести жизни» Анастасии Михаэли
  4. Лучшие моменты
  5. YouTube — Billet v garem 04(1).AVI
  6. ZMAN.com: Первая леди русской рекламы в Израиле — Анастасия Михаэли
  7. YouTube — Birthday party of Joseph-husband of Anastassia
  8. IzRus — новости русского Израиля
  9. Элита Израиля на брит-миле 8-го сына Анастасии Михаэли (ФОТО) | Община | IzRus — новости русского Израиля
  10. YouTube — «Брит» сына Анастасии Михаэли
  11. Среди красивейших женщин-политиков — четыре израильтянки. Архів оригіналу за 14 серпня 2009. Процитовано 13 серпня 2018.
  12. rishon-lezion.com. Архів оригіналу за 9 вересня 2007. Процитовано 13 серпня 2018.
  13. Анастасия Михаэли присоединилась к партии Либермана / Политика / Nashe.co.il
  14. YouTube — Анастасия Михаэли в программе «За и против»
  15. ZMAN.com: Анастасия Михаэли: «Образование — для всех!»
  16. Анастасия Михаэли: «Ребенок — это благо, а не обуза!»

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.