Голубицьке сільське поселення

Голуби́цьке сільське́ посе́лення (рос. Голубицкое сельское поселение) муніципальне утворення у складі Темрюцького району Краснодарського краю, Російська Федерація. Адміністративний центр — станиця Голубицька.

Голубицьке сільське поселення
Країна  Росія
Регіон Краснодарський край
Район Темрюцький район
Центр станиця Голубицька
Голова Занін Володимир Миколайович
Дата утворення 2005 року
Депутатський корпус: 12 осіб[1]
Основні дані
Площа: 52,95 км²
Населення 5083 особи (2010[2])
Густота населення 96,0 осіб/км²
Населені пункти 1 сільський нп
Телефонний код
Поштові індекси
Часовий пояс
ЗКАТО
Сайт

Географічне положення

Голубицьке озеро

Сільське поселення розташоване на сході, в основі Таманського півострова, на своєрідному перешийку. На півдні має вихід до Ахтанізовського лиману, на півночі — до Темрюцької затоки Азовського моря. На сході межує із Темрюцьким міським поселенням, на заході — із Ахтанізовським сільським поселенням.

Населення

Населення — 5083 особи (2010).

Господарство

Грязьовий вулкан

У поселенні розвинене рибальство та рибництво, тут збудовано декілька риборозвідних комплексів. Голубицька відома своїми морськими пляжами, тому є значним туристичним центром. Окрім того на території поселення присутні грязьовий вулкан та грязьове озеро, які використовуються для оздоровлення завдяки своїм лікувальним властивостям.

Через територію поселення проходить автодорога Темрюк Фонталовська. На західній околиці станиці збудований маяк для безпечного проходження морських суден до морського порту Темрюка.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.