Джим Макговерн

Джеймс Патрік «Джим» Макговерн (англ. James Patrick «Jim» McGovern; нар. 20 листопада 1959(19591120), Вустер, Массачусетс) — американський політик-демократ, представляє штат Массачусетс у Палаті представників США з 1997. Він є членом Прогресивного форуму Конгресу і неодноразово визнався одним з найліберальніших членів Конгресу.

Джим Макговерн
англ. Jim McGovern
Народився 20 листопада 1959(1959-11-20) (62 роки)
Вустер, Массачусетс, США
Країна  США
Діяльність політик, political campaign staff, congressional staff
Alma mater Американський університет (1981, 1984)[1] і Worcester Academyd[1]
Знання мов англійська
Членство Congressional Progressive Caucusd[2]
Посада член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4], член Палати представників США[3][4] і член Палати представників США[4]
Партія Демократична партія США
Конфесія католицтво[5]
Сайт mcgovern.house.gov

Макговерн закінчив Вустерську академію, а у 1984Американський університет у Вашингтоні. Під час навчання він працював помічником сенатора і кандидата у президенти Джорджа Макговерна (до якого він не має ніякого відношення). З 1981 по 1996 також був старшим помічником члена Палати представників Джо Моклі.

Він спеціалізується на правах людини, фокусується на Сальвадорі, Судані і Колумбії. Є одним з ініціаторів розслідування причин і обставин смерті російського юриста Сергія Магнітського та застосування санкцій до російських чиновників.

Українофобія

  • 25 квітня 2018 року, разом із групою конгресменів, виступив зі звинуваченнями на адресу Польщі й України в антисемітизмі[6]. А саме, звинуватив обидві держави та її уряди у возвеличуванні нацистів та заперечуванні Голокосту[7]. 9 травня того ж року Ваад України спростував ці звинувачення, а саму заяву конгресменів від Демократичної Партії назвав «антиукраїнською дифамацією», яку використовує російська пропаганда у війні проти України[8][9].

Примітки

Ланки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.