Моя планета

Моя планета російський цілодобовий телеканал про подорожі, партнер Російського географічного товариства[1][2][3][4].

Моя планета
«Моя планета»
Файл:Логотип телеканалу Моя Планета.png
Логотип телеканалу "Моя Планета"
Країна  Росія
Зона мовлення  Франція,
 Німеччина,
 Білорусь,
 Казахстан,
Латвія,
 Литва,
 Молдова,
 Росія
 Україна,
 Естонія,
 Італія,
 Ізраїль,
 Палестина
Час мовлення цілодобово
Мова мовлення російська
Центр керування Москва
Формат
зображення
576i (SDTV)
Тематика каналу Пізнавальні програми, документальні фільми
Дата початку
мовлення
1 листопада 2009
Засновник Російське географічне товариство,
дирекція цифрових каналів ВГТРК
Власник(и) Російське географічне товариство,
ВГТРК
Споріднені канали Наука 2.0
Т24
HQHD
Голос каналу Олександр Кахун
Слоган Всі подорожі починаються тут (рос. Все путешествия начинаются здесь)
Сайт moya-planeta.ru

Входить до пакету неефірних каналів «Цифрового телебачення» (дочірнього підприємства ВГТРК і «Ростелеком»). Головний редактор телеканалу — Микола Табашніков.

З 2010 р. телеканал доступний глядачам супутникових, кабельних, мультисервісних мереж у всій Росії, в країнах СНД і країн Балтії: Україна, Білорусь, Казахстан, Молдова, Латвія, Естонія.

У 2010 р. телеканал «Моя планета» став переможцем російської премії «Золотий промінь» (рос. Золотой луч) в номінації «Найкращий пізнавальний телеканал року». У 2013 р. — отримав премію «Велика цифра» як найкращий пізнавальний телеканал.

Головні програми

  • «Про животных и людей» (укр. Про тварин і людей)
  • «Человек мира» (укр. Людина світу)
  • «Россия. Гений места» (укр. Росія. Геній місця)
  • «За кадром» (укр. За кадром)
  • «Мировой рынок» (укр. Світовий ринок)
  • «Люди силы» (укр. Люди сили)
  • «Планета собак» (укр. Планета собак)
  • «Рейтинг Баженова» (укр. Рейтинг Баженова)
  • «Русский след» (укр. Російський слід)
  • «Цена мечты» (укр. Ціна мрії)
  • «Неспокойной ночи» (укр. Неспокійної ночі)

Премія

У 2011 р. в Москві в готелі «Ritz-Carlton» відбулося перше вручення премії «Моя планета». Були обрані переможці в 20 номінаціях: готелі, туристичні напрямки і курорти, сервіс у сфері туризму (в тому числі окремі номінації для Росії і країн СНД), включаючи 4 номінації, на які свої улюблені курорти, готелі, туроператорів могли висувати самі туристи. Серед номінантів — відомі представники туристичної індустрії з усього світу.

У 2012 р. на премію номінувалися 150 номінантів, з них були обрані 39 фіналістів і 13 лауреатів. Серед лауреатів опинився Сергій Вінський і Сергій Доля.

У 2013 р. на премію номінувалися 449 номінантів, з них були обрані 54 фіналісти і 18 лауреатів.

У 2014 р. на премію номінувалися 900 номінантів, в 20 номінаціях. Нагородження відбулося 1 грудня в Москві. Серед переможців опинилася Рада з туризму Норвегії Visit Norway, Anywayanyday, TripAdvisor, Ферма Нікола-Лєнівця і музей «Коломенська пастила». Вперше в історії церемонія постала в форматі театралізованої постановки, в якій задіяні були професійні актори і учасники-лауреати. Церемонія нагородження відбулася в московському театрі «Et Cetera».

У 2015 р. на премію номінувалися більше 3000 осіб в 10 номінаціях. Переможці були оголошені 16 листопада на сайті Клубу «Моя Планета»[5]. Премія розширила коло номінацій, адресованих мандрівникам. Для участі в премії приймалися репортажі, відеорепортажі з мандрів, маршрути подорожей, рецепти, зібрані мандрівниками в різних куточках світу. Окрема номінація була передбачена для учасників конкурсу «Селфі». Найбільш очікуваною номінацією премії «Моя Планета — 2015» стала номінація «Кандидат в мандрівники». Номінувати на яку можна своїх друзів, знайомих, родичів, сусідів по майданчику і колег. Вперше в історії премії в 2015 р. переможців обирали шляхом відкритого голосування на сайті клубу. Серед призів премії в 2015 р. були авіаквитки, велосипед, набір для виживання, похідні намети, рюкзаки.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.