Пузанов Олександр Геннадійович

Пузанов Олександр Геннадійович (н. 26 лютого 1977 р.) — український політичний та державний діяч, правознавець, Голова Київської міської організації політичної партії «Опозиційний блок» (з травня 2015 р), екс-заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) — керівник апарату (червень 2010 р. квітень 2014 р.).

Олександр Геннадійович Пузанов
Народився 26 лютого 1977(1977-02-26) (45 років)
Київ, Українська РСР, СРСР
Громадянство  Україна
Діяльність політик
юрист
Alma mater КНЕУ
Посада Народний депутат України
Партія Опозиційний блок
Опозиційна платформа — За життя

Народний депутат України
9-го скликання
ОПЗЖ 29 серпня 2019

Картка на сайті Верховної Ради України

Народний депутат України 9-го скликання[1]. Член Комітету Верховної Ради з питань правової політики[2].

Життєпис

Народився 26 лютого 1977 р., постійно проживає в Києві. Одружений, виховує двох доньок.

Освіта

Київській національний економічний університет (закінчив 1999 р.), магістр з правового регулювання економіки. Вільно володіє англійською мовою.

Кар'єра

  • Трудову діяльність розпочав у 1996 р. в юридичній компанії на посаді юриста.
  • 2000 р. отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
  • 2000-2003 рр. працював в комерційних банках. Послідовно обіймав посади головного юрисконсульта управління кредитної діяльності банку, начальника управління правового захисту інтересів банку, начальника юридичного управління, входив до складу правління банку.
  • У листопаді 2003 р. заснував та очолив "Юридичну фірму «Пузанов та Партнери».
  • У червні 2010 р. був призначений заступником голови Київської міської державної адміністрації.
  • З лютого 2012 р. призначений на посаду заступника голови КМДА — керівника апарату
  • В квітні 2014 р. звільнений з посади за власним бажанням.
  • З квітня 2014 р. працює радником голови правління ПРАТ СК «УСГ».

Політична діяльність

На посаді заступника голови Київської міської державної адміністрації — керівника апарату Пузанов курував питання суспільних комунікацій, зовнішньої реклами, комунальної власності (в тому числі повернення до комунальної власності майна, яке раніше було відчужено з порушенням законодавства)[джерело?].

Завдяки діяльності Пузанова, до власності територіальної громади Києва протягом 2011 р. було повернуто корпоративні права на стратегічні для міста підприємства. В тому числі: «Київгаз», «Київводоканал», холдингова компанія «Київміськбуд»] та 34 будівельні підприємства, які входять до її складу. Загальна вартість повернутих активів станом на 2011 р. складала 6 892,187 млн грн[джерело?].

Під час керівництва Пузановим апаратом КМДА, в міській адміністрації було запроваджено електронний документообіг, як складову частину системи електронного урядування[джерело?].

Зусилля міськадміністрації знайшли суспільне визнання. 29 жовтня 2013 р. система електронного урядування КМДА отримала нагороду «ЛЕВ — 2013» в рамках Міжнародного наукового конгресу «Інформаційне суспільство в Україні». Київ було нагороджено за два проекти: «Створення єдиного інформаційного простору територіальної громади міста Києва» (номінація «Електронні інструменти управління територіальною громадою») та «Міський веб-портал адміністративних послуг» (номінація «Електронні сервіси»)[джерело?].

Саму структуру КМДА було оптимізовано. Кількість структурних підрозділів було скорочено з 39 до 21, а число рівнів ієрархії зменшилося з 7, при попередній структурі, до 5[джерело?].

Ринок зовнішньої реклами Києва також зазнав перетворень. У 2012 році спільними зусиллями КМДА та рекламних операторів було розроблено та ухвалено «Концепцію розвитку ринку зовнішньої реклами міста Києва», яка створила на ринку прозорі «правила гри»[джерело?].

Надходження до комунального бюджету Києва від зовнішньої реклами протягом 2010-2014 рр. зросли у 5,7 разів. З 21,5 млн грн., які надійшли в 2010 році (при цьому до призначення Пузанова, за І півріччя 2010 року, бюджет отримав лише 900 тис. грн.), до 120 млн грн. у 2013 році. Кількість рекламних носіїв за цей час залишилась незмінною — близько 13 тис. шт[джерело?].

Кандидат у народні депутати від партії «Опозиційна платформа — За життя» на парламентських виборах 2019 року, № 32 у списку[3]. На час виборів: радник голови правління ПАТ "Страхова компанія «Українська страхова група», член партії «Опозиційна платформа — За життя». Проживає в Києві[4].

Скандали

Пузанов один із найбільших прогульників Верховної Ради, так наприклад, у серпні-вересні 2019 року взяв участь лише у 10% голосувань в парламенті.[5]

Входив у групу депутатів, які оскаржували в КСУ скасування депутатської недоторканності.[6]

Особисті переконання

Прихильник ідей євроінтеграції, унітарності української держави та розширення повноважень місцевих органів самоврядування[джерело?].

Примітки

Посилання

  1. Александр Пузанов: «Киевгорстрой» — не «Криворожсталь»
  2. Замглавы КГГА: Дружба с Левочкиным не вредит
  3. Александр Пузанов: рекламных щитов в исторической части Киева больше не будет
  4. Александр Пузанов: выборы мэра Киева выиграет Попов
  5. Александр Пузанов: «Через 5 лет Киев полностью избавится от маршруток»
  6. Александр Пузанов: Черновецкий подписывает документы
  7. Без крыши над головой: как работают чиновники из захваченных админзданий
  8. Малому бизнесу упростят процедуру аренды имущества
  9. КГГА планирует потратить на программу «Электронное правительство» 85 млн грн
  10. Киевские власти рассказали о первом месяце работы городского портала общественного контроля
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.