Радехівський цукор

ТзОВ «Радехівський цукор» українська компанія зі штаб-квартирою в селі Павлів, Радехівського району, Львівської області, зайнята в галузі виробництва та реалізації цукру та похідних продуктів, найбільший виробник цукру в Західній Україні.

Радехівський цукор
Тип ТзОВ
Галузь цукрова промисловість
Спеціалізація виробництво цукру
Засновано 1978
Штаб-квартира с. Павлів, Радехівський район, Львівська область, Україна
Попередні назви П'ятий Львівський цукровий завод
Ключові особи Віталій Сікорський
Власник(и) Pfeifer & Langen
Холдингова компанія Pfeifer & Langen
Структурні підрозділи див. Структура
Код ЄДРПОУ 36153189
diamantsugar.com.ua

Входить до структури німецької групи компаній «Pfeifer & Langen».[1]

Випускає продукцію під торговою маркою «DIAMANT».

Історія

10 грудня 1978 року здано в експлуатацію П'ятий Львівський цукровий завод у селі Павлів Радехівського району.[2] У 2010 році завод придбала німецька компанія «Pfeifer & Langen», яка на його базі створила дочірню компанію ТзОВ «Радехівський цукор».[3]

Технічний проект будівництва заводу потужністю 6 тис. тонн/добу по переробці цукрових буряків було розроблено в 1974 році Укргіпроцукром. Будівництво цукрового заводу тривало понад чотири роки. 10 грудня 1978 року завод був зданий в експлуатацію.

Загальна площа території заводу – 159 га. Завод забезпечений під'їзними шляхами як залізничного, так і автомобільного транспорту. Сировинна зона розміщується в Радехівському, Сокальському, Буському, Кам'янка–Бузькому, Бродівському, Жовківському районах Львівської області, а також в Горохівському, Локачинському районах Волинської області та деяких районах Рівненської області. Виробнича потужність заводу – 8 тис. тонн/добу переробки цукрового буряка.

Основна продукція, яка виробляється цукровим заводом – товарний цукор – пісок, побічна – меляса та жом (сирий та гранульований).

За роки діяльності заводу було проведено повне технічне переоснащення та модернізацію технологічних процесів виробництва продукції.

У травні 2013 року ТзОВ «Радехівський цукор» розширило межі своєї діяльності на територію Тернопільської області шляхом придбання виробничих потужностей Чортківського цукрового заводу.[2]


Чортківський цукровий завод розташований на території смт Заводське Чортківського району Тернопільської області. Завод був введений в експлуатацію в листопаді 1977 року.

Загальна площа території заводу становить 176,05 га, в тому числі виробничий майданчик – 82,78 га. Найближча залізнична станція – ст. Шманьківчики, що знаходиться на відстані 2-х кілометрів від заводу.

Сировинна зона охоплює Чортківський, Заліщицький, Бучацький, Теребовлянський, Гусятинський, Тернопільський, Городенківський та Чемировецький райони Тернопільської області.

Виробнича потужність заводу – 8 тис. тонн/добу переробки цукрового буряка.

Основним видом діяльності підприємства є переробка цукрового буряка і виробництво цукру-піску. Допоміжні - виробництво меляси та гранульованого жому.

З моменту придбання Чортківського заводу ведеться активна модернізація обладнання та вдосконалення виробничо-технологічних процесів.

У 2017 році «Pfeifer & Langen» придбала 6 українських цукрових заводів, які раніше належали компанії «Т-Цукор» агрохолдингу «Мрія». Хоростківський, Козівський та Збаразький заводи ввійшли до складу ТзОВ «Радехівський цукор».[4]

Хоростківський цукровий завод розташований на території Гусятинського району Тернопільської області і є одним з найбільших та найважливіших підприємств цього району.

Переробка сировини розпочалася в 1958 році і становила 3 тис. тонн цукрового буряка за добу.  У зв’язку із значним збільшенням посівів цукрового буряка в регіоні та відповідно до збільшеної врожайності було прийнято рішення про збільшення виробничих потужностей заводу. Реконструкція зводу відбувалася за період  1976-1980 років.

За Хоростківським цукровим заводом було закріплено три бурякопункти в Гусятинському та Теребовлянському районах. Робочі площі підприємства складають 4000 м2.

Впродовж 2007-2013 років відбувалася поступова модернізація заводу. Оновлено обладнання, яке дає можливість переробляти на даний час до 7 тис. тонн цукрового буряка за добу.


Козівський цукровий завод розташований на  території смт. Козова Тернопільської області і є найбільшим  підприємством в районі, яке займає  площу 240 га.  Будівництво цукрового заводу  розпочато в 1954 році, а першу продукцію завод випустив 29 грудня 1959 року. Проектна потужність підприємства становила 1,5 тис. тонн переробки цукрових буряків за добу.

З 1968 року почалася реконструкція підприємства. В 1971 році на заводі було введено в дію автоматичні лінії, внаслідок чого значно зросла продуктивність праці. Реконструкція тривала до 1975 року включно. Внаслідок проведеної роботи потужність підприємства збільшилась і становила 2,7 тис. тонн буряків  за добу.

Завод забезпечений під'їзними шляхами як залізничного, так і автомобільного транспорту. Основна продукція, яка виробляється цукровим заводом-товарний цукор-пісок, побічна меляса і  жом(сирий).

Впродовж 2011-2014 років підприємство здійснювало модернізацію технологій та обладнання  з метою збільшення виробничої потужності заводу до 4 тис.  переробки цукрового буряка за  добу.


Збаразький цукровий завод розташований на території м. Збараж Тернопільської області. Будівництво Збаразького цукрового заводу було розпочате в листопаді 1963 року Тернопільським трестом «Тернопільпромбуд». Збаразький цукровий завод було введено в експлуатацію в 1969 році. Проектна потужність підприємства  становила 3 тис. тонн переробки цукрових буряків за добу.

Починаючи з 1975 року і до 1996 року завод щорічно переробляв тростинний цукор-сирець, переробку якого було відновлено у 2003 році  За 41 рік роботи  на підприємстві вироблено 940,4 тис. тонн цукру із цукрових буряків та 1150,5 тис. тонн цукру-піску із сирцю.

З метою вдосконалення організації основного виробництва на підприємстві щорічно розроблялися  та впроваджувалися організаційно-технічні заходи, направлені на підвищення ефективності основного виробництва, на зниження витрат паливно-енергетичних ресурсів, на підвищення продуктивності праці та покращення якості продукції.


Продукція

ТзОВ Радехівський цукор виготовляє  цукор білий кристалічний  ДСТУ 4623:2006, І-ІІІ категорій. Реалізовує цукор об’ємами від 5 тонн і використовує  різні види пакування:

  •   в поліпропіленових мішках з поліетиленовими вставками по 50 кг;
  • м`які контейнери типу «біг-бег» (500-1000 кг);
  •   насипом в автоцистернах.

Для роздрібної торгівлі цукор фасується в паперове та поліпропіленове пакування по 900 гр, 1 кг, 5 кг, 10 кг, 25 кг. Випускається пресований цукор ТМ DIAMANT фасуванням по 250 гр, 500 гр, 750 гр., а також тростиновий цукор фасуванням 500 гр.

Побічними продуктами виробництва є жом сирий, жом гранульований та меляса.

Радехівський цукор в 2018 році став лідером з експорту цукру.

Логістика

ТзОВ Радехівський цукор надає послуги з доставки власної продукції по Україні.

Вантажний автомобільний транспорт

  • організація автомобільних перевезень всіх видів продукції(цукор, жом, меляса);
  • розробка оптимального графіка, маршруту та схеми доставки;
  • оформлення супровідних документів;
  • контроль процесу транспортування на всіх стадіях перевезення;
  • можливість доставки продукції будь-яким видом автотранспорту - автоцистернами, тентовими тягачами, самоскидами, контейнерами, тощо;
  • ваговий контроль під час завантаження.

Для здійснення якісних автомобільних вантажоперевезень ТзОВ Радехівський цукор залучає до співпраці лише перевірені та надійні автотранспортні підприємства, що дозволяє забезпечити доставку продукції у потрібних об'ємах та у максимально короткі терміни у будь- яку точку України відповідно до потреб компанії-замовника.

Залізничні перевезення

ТзОВ «Радехівський цукор» володіє власною залізничною інфраструктурою, а саме:

  • власними під'їзними коліями з стикуванням із станцією Радехів (Радехівське виробництво) та станцією Шманьківчики (Чортківське виробництво);
  • тяговим рухомим складом;
  • пунктами зважування залізничних вагонів;
  • пунктами завантаження в залежності від видів продукції у криті вагони, піввагони, цистерни та зерновози.

Провідну роль залізничного транспорту у загальній транспортній системі визначає порівняно низька собівартість, масовість, універсальність і надійність доставки вантажу до складу вантажоодержувача.

Структура

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.