Солобковецька сільська громада

Солобковецька сільська об'єднана територіальна громада об'єднана територіальна громада в Україні, в Ярмолинецькому районі Хмельницької області. Адміністративний центр — село Солобківці.

Солобковецька сільська громада
Герб громади
Прапор громади
Основні дані
Країна  Україна
Область Хмельницька область
Район Ярмолинецький район
Код КАТОТТГ UA68040370000082743
Утворена 8 червня 2017 року
Адмін. центр Солобківці
Територія та населення
Площа 140,56 км²
Населення 3969 осіб (2018)
Густота 28,24 осіб/км²
Населені пункти
Міста 0
Смт 0
Села 8
Селища 0
Органи влади
Рада Солобковецька сільська рада
Голова громади Сергій Анатолійович Когут

Площа громади — 140,56 км², населення — 3969 мешканців (2018).[1]

Утворена 8 червня 2017 року шляхом об'єднання Глушковецької, Проскурівської, Солобковецької та Стріховецької сільських рад Ярмолинецького району.[2]

Населені пункти

До складу громади входять 8 сіл:

Село Населення (2017)[3]
Солобківці 1521
Глушківці 765
Проскурівка 634
Стріхівці 512
Корначівка 273
Слобідка-Глушковецька 209
Майдан-Морозівський 90
Глушковецьке 32

Символіка

Символіка громади затверджена 2 липня 2018 року рішенням № 12 сесії сільської ради. Автори — О. М. Тимощук, П. Б. Войталюк, К. М. Богатов, В. М. Напиткін.

Герб

У синьому полі підвищене увігнуте червоне вістря, облямоване сріблом, обтяжене срібною мурованою баштою з сімома зубцями, в отворі брами дві золоті шаблі в косий хрест, супроводжуване справа золотим сонцем з шістнадцятьма променями, зліва золотою підковою вушками догори. Щит вписаний в золотий декоративний картуш і увінчаний червоною мурованою короною ОТГ. Унизу картуша напис «СОЛОБКОВЕЦЬКА ОТГ».

Дві срібні нитки означають річки Ушку і Студню, що протікають в межах громади, башта — символ стародавньої Солобковецької фортеці, що означає єдність населених пунктів громади, шаблі символізують славне минуле краю, сонце — символ Поділля, підкова — символ удачі, щастя і добробуту, червоне вістря символізує старовинну фортецю «Краснеполь» на місці поселення Краснопілля, що займало центральну частину села.

Прапор

Квадратне полотнище поділене білими увігнутими смугами шириною в 1/24 від ширини прапора, що виходять від третини бічних сторін до середини верхнього пруга. На синій древковій частині жовте сонце з шістнадцятьма променями, на синій вільній жовта підкова вушками догори, на нижній червоній з нижнього пругу виходить срібна мурована башта з сімома зубцями, в отворі брами дві жовті шаблі навхрест.

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.