Шушари (Санкт-Петербург)

Шуша́ри (рос. Шуша́ры, від фін. Suosaari — болотиста підвищеність) селище, муніципальне утворення у складі Пушкінського району Санкт-Петербурга. Розташований на південь від Санкт-Петербурга, частково на Пулковських висотах.

смт Шушари
рос. Шушары
Шушари на мапі Санкт-Петербургу
Країна Росія
Суб'єкт Російської Федерації Санкт-Петербург
Муніципальний район Пушкінський
Код ЗКАТУ: 40294559
Код ЗКТМО: 40901000
Основні дані
Перша згадка: XVIII століття
Статус 1958
Населення 15 843 (перепис 2002)
Поштові індекси 196626
Телефонний код +7 +7(812)
Географічні координати: 59°48′14″ пн. ш. 30°24′45″ сх. д.
Часовий пояс UTC+3
Найближча залізнична станція Шушари


 Шушари у Вікісховищі

Чисельність населення за переписом 2002 року складала 15 843 осіб.

У селищі розташовані залізнична станція Шушари, станція метро «Шушари», поштове відділення, відділення Сбербанку Росії.

Економіка

На промисловому майданчику, розташованому в Шушарах, діє завод зі складання автомобілів Toyota Motor Corporation[1].

7 листопада 2008 року завершилось будівництво заводу General Motors, що має випускати 70 тисяч автомобілів в рік. В цей проект було вкладено 300 мільйонів доларів. У наступному році з'являться Chevrolet Captiva, Opel Antara та Astra, а з 2009 року — новий седан компакт-класу Chevrolet Cruze шушарського складання.

Також планується будівництво іще одного автоскладального заводу компанії Suzuki Motor Corporation, а також — розміщення ряду підприємств з виробництва автокомплектуючих.

У листопаді 2010 року в промисловій зоні Шушар було офіційно запущено завод Сканія-Пітер із виробництва вантажних автомобілів. Інвестиції в будівництво склали дещо більше 10 мільйонів євро. На заводі складають самоскиди та шасі вантажівок різноманітного призначення. Окрім цього, планується розпочати виробництво тягачів. Підприємство розраховане на складання 6,5 тисяч автомобілів в рік, а у подальшому — до 10 тисяч[2].

На території селища розташований сільськогосподарський виробнийчий кооператив «Шушари» — виробник овочів та м'ясо-молочної продукції.[3]

Наука і освіта

Транспорт

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.