Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2007 (кваліфікаційний раунд)
Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2007 (кваліфікаційний раунд) — відбірний етап, що відбувся у 12 групах та був першим етапом відбору.
Група 1
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Греція | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | +1 | 6 |
2 | Болгарія | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | +2 | 4 |
3 | Україна | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | +1 | 4 |
4 | Казахстан | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | −4 | 3 |
2006-10-20 |
Греція | 2–0 | Болгарія |
---|---|---|
Лабропоулос 67' Валліанос 75' |
Нафлекс, Бургас Арбітр: Ван Дер Велде (Бельгія) |
Група 2
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ізраїль | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | +10 | 9 |
2 | Швейцарія | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 6 |
3 | Словенія | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 | +1 | 3 |
4 | Ліхтенштейн | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | −14 | 0 |
2006-10-06 |
Ізраїль | 2–1 | Швейцарія |
---|---|---|
Бітон 77' Чеколь 87' |
Клінгер 45'
|
НК Алюміній, Кидричево Арбітр: Зографос (Греція) |
2006-10-11 |
Словенія | 0–3 | Ізраїль |
---|---|---|
Капілото 51' Рош 85' Бітон 87' |
НК Алюміній, Кидричево Арбітр: Банарі (Молдова) |
Група 3
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ірландія | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | +7 | 9 |
2 | Нідерланди | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 6 |
3 | Білорусь | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | −4 | 3 |
4 | Північна Македонія | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | −4 | 0 |
2006-10-06 |
Ірландія | 2–0 | Північна Македонія |
---|---|---|
Джадж 41' Руні 72' |
ФК Турново, Струмиця Арбітр: Лауресен (Данія) |
2006-10-09 |
Білорусь | 1–4 | Ірландія |
---|---|---|
Рекіш 37'
|
Руні 2', 51', 72' Спіллейн 57' |
ФК Турново, Струмиця Арбітр: Лауресен (Данія) |
Група 4
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Румунія | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | +8 | 9 |
2 | Грузія | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 5 | −1 | 6 |
3 | Бельгія | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 9 | −1 | 3 |
4 | Північна Ірландія | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | −6 | 0 |
2006-10-06 |
Румунія | 3–0 | Грузія |
---|---|---|
Оширосі 25' Койцнеан 55', 87' |
Конпет, Тиргшору-Векі Арбітр: Страхоня (Хорватія) |
2006-10-09 |
Грузія | 3–2 | Бельгія |
---|---|---|
Чінамджрврішвілі 57' Бенашвілі 85' Хідешелі 90+2' |
Астра, Плоєшті Арбітр: Жрніч (Боснія і Герцеговина) |
Група 5
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Росія | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | +3 | 6 |
2 | Словаччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 6 |
3 | Албанія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | 6 |
4 | Андорра | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | −7 | 0 |
2006-09-27 |
Росія | 2–0 | Андорра |
---|---|---|
Комуналь д'Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья Арбітр: Константін (Румунія) |
2006-09-27 |
Словаччина | 2–3 | Албанія |
---|---|---|
Шіба 27' Гика 55' Малінді 75' |
Комуналь д'Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья Арбітр: Туссен (Люксембург) |
2006-09-29 |
Росія | 2–0 | Албанія |
---|---|---|
Комуналь д'Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья Арбітр: Каллам (Шотландія) |
2006-09-29 |
Андорра | 0–3 | Словаччина |
---|---|---|
Комуналь д'Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья Арбітр: Константін (Румунія) |
2006-10-02 |
Словаччина | 1–0 | Росія |
---|---|---|
Грендель 31'
|
Комуналь д'Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья Арбітр: Каллам (Шотландія) |
2006-10-02 |
Албанія | 2–0 | Андорра |
---|---|---|
Комуналь д'Андорра-ла-Велья, Андорра-ла-Велья Арбітр: Туссен (Люксембург) |
Група 6
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Польща | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | 6 |
2 | Швеція | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | +3 | 6 |
3 | Ісландія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 | 6 |
4 | Фарерські острови | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 9 | −6 | 0 |
2006-10-08 |
Швеція | 2–0 | Ісландія |
---|---|---|
Голмквіст 15' Нільссон 49' |
Альвеста, Альвеста Арбітр: Сергій Березка (Україна) |
2006-10-08 |
Фарерські острови | 1–2 | Польща |
---|---|---|
Моурітсен 54'
|
Озіемчук 65', 86'
|
Маркарид, Маркарид Арбітр: Малзінскас (Литва) |
2006-10-11 |
Ісландія | 3–1 | Фарерські острови |
---|---|---|
Якобсен 81'
|
Альвеста, Альвеста Арбітр: Сергій Березка (Україна) |
Група 7
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Угорщина | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | +10 | 9 |
2 | Азербайджан | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | −4 | 4 |
3 | Вірменія | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | −3 | 3 |
4 | Кіпр | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | −3 | 1 |
2006-10-27 |
Вірменія | 1–2 | Азербайджан |
---|---|---|
Мурадян 44'
|
Гашимзаде 49' Гаджієв 52' |
Антоніс Пападопулос, Ларнака Арбітр: Гомеш (Португалія) |
Група 8
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Франція | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 2 | +6 | 9 |
2 | Данія | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 | 4 |
3 | Мальта | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | −2 | 2 |
4 | Фінляндія | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | −5 | 1 |
2006-10-17 |
Франція | 4–2 | Мальта |
---|---|---|
Пінау 12' Мартен 22' Нгоїі 43' Ерто 47' |
Каміллері 62' (пен.)
|
Вайле, Вайле Арбітр: Шілагава (Грузія) |
Група 9
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Шотландія | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 0 | +11 | 9 |
2 | Німеччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 3 | +9 | 6 |
3 | Естонія | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 12 | −7 | 3 |
4 | Боснія і Герцеговина | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | −13 | 0 |
2006 – 10-05 |
Шотландія | 6–0 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Гудвіллі 11', 32', 44' Леннон 20' Макларен 71' Камерон 79' |
Фортбанк, Стерлінг Арбітр: Стальгаммар (Швеція) |
2006 – 10-05 |
Німеччина | 7–2 | Естонія |
---|---|---|
Сааг 20' Калласте 85' |
Рекреаційний парк, Аллоа Арбітр: Расмуссен (Данія) |
2006 – 10-07 |
Шотландія | 4–0 | Естонія |
---|---|---|
Макдональд 52', 57' Маккормак 65' Леннон 89' |
Фолкерк, Фолкерк Арбітр: Миколаєвські (Польща) |
2006 – 10–10 |
Естонія | 3–1 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Видович 14'
|
Рекреаційний парк, Аллоа Арбітр: Миколаєвські (Польща) |
Група 10
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Чехія | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | +7 | 7 |
2 | Туреччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 4 | +4 | 6 |
3 | Люксембург | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | −2 | 4 |
4 | Уельс | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | −9 | 0 |
2006 – 10–31 |
Туреччина | 4–1 | Люксембург |
---|---|---|
Еркін 27' Йолмаз 47' Тевфік 49', 85' |
Саграмола 7'
|
Ла Фронтьєр, Еш-сюр-Альзетт Арбітр: Цветан Георгієв (Болгарія) |
2006 – 11-02 |
Туреччина | 4–1 | Уельс |
---|---|---|
Ферхат 4' Йолмаз 10' Тевфік 28' Озгюрчан 69' |
Вільямс 40'
|
Комунальний, Мондерканж Арбітр: Цветан Георгієв (Болгарія) |
Група 11
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Норвегія | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 3 | +6 | 7 |
2 | Португалія | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | +6 | 7 |
3 | Латвія | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 3 | +3 | 3 |
4 | Сан-Марино | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 15 | −15 | 0 |
Група 12
М | Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Сербія | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 3 | +7 | 7 |
2 | Хорватія | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | +5 | 7 |
3 | Молдова | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | −4 | 3 |
4 | Литва | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | −8 | 0 |
2006 – 10–17 |
Сербія | 4–1 | Молдова |
---|---|---|
Юбіпаріп 4' Карішик 33' Живанович 62', 90+1' |
Бондарціус 55'
|
«S.Dariaus ir S.Girėno», Каунас Арбітр: Вітбі (Уельс) |
2006 – 10–22 |
Сербія | 2–2 | Хорватія |
---|---|---|
Рашич 35' Туркаль 59' |
«S.Dariaus ir S.Girėno», Каунас Арбітр: Кінгьофер (Німеччина) |
2006 – 10–22 |
Молдова | 2–0 | Литва |
---|---|---|
Лівандовші 41' Потлог 84' |
«Судува», Маріямполе Арбітр: Валгейрссон (Ісландія) |
Див. також
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.