Ідентифікаційний код суб'єкта самоврядування

Ідентифікаційний код суб'єкта самоврядування (нім. Amtlicher Gemeindeschlüssel) — цифрова послідовність, яка використовується для однозначної ідентифікації суб'єкта самоврядування в деяких країнах (Німеччина, Австрія, Швейцарія).

Існують також інші системи, які використовуються для ідентифікації регіонів (поштовий індекс, NUTS).

Німеччина

В Німеччині ідентифікаційні коди використовуються в основному з статистичною метою, їх видачею займаються статистичні відомства земель.

Структура

Ідентифікаційний код в Німеччині складається з 8 чисел. Два перших числа означають землю, третє — адміністративний округ. В тих землях, де адміністративні округи відсутні, третім числом є 0 (за винятком земель Рейнланд-Пфальц, Саксонія-Ангальт і Нижня Саксонія, які ліквідували цей інститут недавно). Четверте і п'яте числа означають округ або місто земельного підпорядкування, шосте, сьоме і восьме — власне суб'єкт місцевого самоврядування.

Зразки

08 1 11 000 Штутгарт

  • 08 — земля Баден-Вюртемберг
  • 1 — адміністративний округ Штутгарт
  • 11 — місто земельного підпорядкування Штутгарт
  • 000 — (як місто земельного підпорядкування, Штутгарт не має подальшого поділу)

05 1 58 004 Еркрат

Федеральні землі

Федеральні землі пронумеровані з півночі на південь (1—9), в хронологічному порядку приєднання до Федеративної республики Німеччини (10) і в алфавітному порядку (11—16).

Посилання

Австрія

Структура

Ідентифікаційний код в Австрії складається з 5 цифр. Перша цифра означає федеральну землю (в алфавітному порядку), друга і третя — округ, четверта і п'ята — власне суб'єкт місцевого самоврядування.

Зразки

3 25 21 — Раппоттенштайн

9 07 01 Відень, округ Нойбау

  • 9 — Відень
  • 07 — Нойбау (сьомий округ)
  • 01 

Федеральні землі

Посилання

Швейцарія

Структура

Видані швейцарським відомством статистики, ідентифікаційні коди в Швейцарії довжиною від одної до чотирьох чисел назначаються послідовно згідно з офіційним порядком кантонів, округів і муніципалітетів.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.