Балтійська і міжнародна морська рада

Балтійська і міжнародна морська рада, БІМКО (англ. Baltic and International Maritime Council, BIMCO) — найбільша в світі міжнародна неурядова організація у секторі судноплавства.

Історія створення

1905р. — з ініціативи судновласників з Великої Британії, Бельгії, Німеччини, Данії, Голландії, Норвегії, Італії, Фінляндії, Росії, Швеції створюється

Балтійська і Беломорська морська конференція.

Метою створення Конференції було вироблення узгодженої практики і політики у трамповому судноплавстві, координування ставок фрахту за вантажоперевезення з Швеції, Німеччини, Росії.

1927р. — після приєднання до Конференції судновласників з інших регіонів, враховуючи США, приймається рішення змінити назву на Балтійську і міжнародну морську конференцію.

1985р. — Конференція стає Балтійською і міжнародною морською радою.

Штаб-квартира БІМКО розташована у Копенгагені, а статус Організації визначається датським законодавством.

Штаб-квартира БІМКО

Роль і функції

Головна роль БІМКО полягає у сприянні проведенню комерційних операцій членами Організації, шляхом розробки освітніх програм, стандартних договорів і положень, надання якісної спеціалізованої інформації, консультацій.

До функцій, що виконує БІМКО можна віднести[1]:

сприяння справедливій ​​діловій практиці вільної торгівлі, відкритому доступу до ринків, узгодженню та стандартизації всієї діяльності, пов'язаної з транспортуванням вантажів;

розробка, перегляд, уніфікація транспортних документів, типових договорів, проформ чартерів, положень;

погодження та видання різної товаророзпорядчої документації, якою користуються судновласники;

підвищення майстерності, кваліфікації фахівців судноплавної галузі через свої освітні програми;

надання інформації, що має відношення до комерційного судноплавства, включаючи інформацію про випадки недобросовісної комерції;

бере активну участь у всіх подіях, що сприяють підвищенню узгодженості, які допомагають підтримувати конкуренцію в рамках міжнародного судноплавства.

співпрацювання з галузевими організаціями, що діють відповідно до інтересів міжнародних торгових судноплавних компаній.

Діяльність

У галузі морської освіти

БІМКО організовує різні курси по всьому світу для учасників, незалежно від їх членства в Організації. Галузеві експерти направляють бажаючих на відповідні курси з актуальних тем. БІМКО пропонує ряд «живих» курсів (майстер-класів, семінарів, шкіл судноплавства), курсів електронного навчання протягом всього року.

  • Літня школа судноплавства (Summer Shipping School)

Курс проводився вперше в липні 2002 р. Зараз це щорічна подія, що відбувається у Копенгагені протягом тижня у червні або липні. Курс поєднує в собі семінари та лекції, які надають учасникам глибокі знання комерційних аспектів морських перевезень, розуміння проблем галузі, способів їх вирішення. Курс спрямований на залучення молодих людей з усього світу, що мають недостатні знання у судноплавній галузі. Освітній курс є відмінним способом отримання безцінних ділових контактів, дружніх зв'язків за допомогою семінарів, громадської діяльності, дискусій. Подібний курс проводиться на Далекому Сході і відомий як «BIMCO Asia Shipping School».

  • Майстер класи

Майстер-класи включають шість модульних семінарів, присвячених ключовим аспектам морської торгівлі: сталійний час суховантажних суден і танкерів, коносаменти, тайм-чартер, агентства з продажу і закупівель. Семінари надають учасникам основну інформацію про принципи роботи і недоліки кожної системи. Семінари призначені учасникам, які мають певний досвід роботи в судноплавної галузі, що бажають розширити свої знання в цій індустрії. Семінарські заняття добре підходять для навчання фахівців, які приймають рішення на основі сучасної комерційної практики.

Члени

Членами Балтійської і міжнародної морської ради є 2200 учасників по всьому світу, що мають інтереси в морському бізнесі: судновласники, оператори, менеджери, брокери, агенти, Клуби взаємного страхування, яким надається розширений спектр послуг глобального членства.

Див. також

Примітки

  1. BIMCO – Baltic and International Maritime Council / Балтийский и международный морской совет (БИМКО). Международные и Морские Органиации. Процитовано 15 травня 2016.

Джерела

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.