Кіт Річардс

Кіт Річардс (англ. Keith Richards, 18 грудня 1943(19431218)) англійський гітарист і поет, разом з Міком Джаґґером склали основу гурту The Rolling Stones.

Кіт Річардс
англ. Keith Richards
Псевдо Кит Ричард і Keith Richard[1]
Народився 18 грудня 1943(1943-12-18)[2][3][…] (78 років)
Дартфорд, Кент, Кент, Англія, Велика Британія[2]
Країна  Велика Британія
Діяльність музичний продюсер, автор-виконавець, гітарист, композитор, автобіограф, письменник, актор, студійний музикант
Alma mater Wentworth Primary Schoold, Wilmington Grammar School for Boysd (1959) і Sidcup Art Colleged (1962)
Знання мов англійська[4]
Членство The Rolling Stones і The Dirty Macd
Роки активності 1960 — тепер. час
Жанр рокмузика, блюз-рок, Рок-н-рол і ритм-енд-блюз
Батько Herbert William 'Bert' Richardsd[5]
Мати Doris Maud Lydia Dupreed[5]
У шлюбі з Patti Hansend
Діти Alexandra Richardsd і Theodora Richardsd
IMDb ID 0724189
Сайт keithrichards.com
Кіт Річардс, 1995 рік

Кіт віддавав перевагу акустичній гітарі, аргументуючи свою прихильність таким чином:

«Кожен гітарист повинен грати на акустичній гітарі вдома. Неважливо, що ви граєте, якщо ви не підтримуєте на високому рівні вашу акустичну гру, ви ніколи не зможете використати весь потенціал електрогітари, тому що ви втрачаєте контакт».

Окрім The Rolling Stones, Річардс писав гітарні партії для Макса Ромео, U2, Нони Хендрикс, Арети Франклін та інших. В 1968 Кіт Річардс був учасником гурту The Dirty Mac разом з Джоном Ленноном, Еріком Клептоном та Мітчем Мітчеллом, проте існування цього гурту обмежилося лише одним виступом.

Кіт Річардс зібрав колекцію з понад 3000 гітар, проте на більшості з них він ніколи не грає. Кіт Річардс посідає десяту сходинку у Списку 100 найкращих гітаристів усіх часів за версією журналу Rolling Stone.

Манера гри. П'ятиструнна гітара

Кіт Річардс відомий своїм оригінальним підходом до гри на гітарі. Взявши шестиструнну гітару, він налаштував її у відкритому строї G, як то зробив Рай Кудер, але зняв найтовщу струну і отримав п'ятиструнну гітару у строї G-D-G-B-D (від найтовщої до найтоншої струн)[6][7].

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.