Могилівська сільська громада

Могилівська сільська об'єднана територіальна громада об'єднана територіальна громада в Україні, у Дніпровському районі Дніпропетровської області. Адміністративний центр — село Могилів.

Могилівська сільська громада
Герб громади
Прапор громади
Основні дані
Країна  Україна
Область Дніпропетровська область
Район Царичанський район
Код КАТОТТГ UA12020110000034205
Утворена 28 серпня 2015 року
Адмін. центр Могилів
Територія та населення
Площа 146,6 км²
Населення 3661 особа (2018)
Густота 24,97 осіб/км²
Населені пункти
Міста 0
Смт 0
Села 12
Селища 0
Органи влади
Рада Могилівська сільська рада
Вебсторінка http://mohylivska.com
Голова громади Валерій Володимирович Дружко

Громала на карті району

Площа громади — 146,6 км², населення — 3661 мешканець (2018).[1]

Утворена 28 серпня 2015 року шляхом об'єднання Зорянської та Могилівської сільських рад Царичанського району.[2]

Населені пункти

До складу громади входять 2 села Могилів (населення — 3790 осіб) та Проточі (197).

Символіка

Затверджена 14 листопада 2018 р. рiшенням № 547-40/VII XL сесії сільської ради VII скликання. Автори — В. В. Дружко, Л. Н. Степовичка, Т. В. Смірнова.

Герб

Щит перетятий на зелене та лазурове подібною до літери «М» cрібною нитяною балкою, яка зламана 15 разів у вигляді редуту. У нижньому зеленому полі три лазурових проліски зі золотою чашечкою. Щит облямований золотим декоративним картушем і увінчаний золотою сільською короною.

Балка уособлює споруди Української укріпленої лінії ХVIІI ст. — багатокутні земляні вали (редути). Ламана лінія ділення щита натякає на одну з версій щодо назви села, за якою він названий так через наявність на його території великої кількості козацьких могил. Злами балки подібні до літери «М», першої літери у назві села і громади. Проліска уособлює велику різноманітність тутешніх лугових, степових та лісових трав, лазуровий колір алегорично вказує на три водні об'єкти, що наявні на території громади: річку Оріль, озеро Біловід та канал Дніпро–Донбас.

Прапор

Квадратне полотнище поділене на зелене та синє поля тонкою білою подібною до літери «М» горизонтальною лінією з 15 зламами у вигляді редуту. У зеленому полі три голубих проліски з жовтою чашечкою.

Джерела

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.