РУСАЛ

Об'єднана компанія «РУСАЛ»російська алюмінієва компанія, один з найбільших в світі виробників первинного алюмінію і глинозему. Сумарна потужність всіх заводів компанії з виплавлення алюмінію - 4,3 млн тонн, з випуску глинозему - 11,5 млн тонн. Основними ринками збуту є Європа, Росія і країни СНД, Північна Америка, Південно-Східна Азія, Японія і Корея. Ключові галузі-споживачі - транспортна, будівельна, пакувальна. Компанія володіє власною інженерно-технологічною базою. Спільно з казахстанським холдингом «Самрук-Казина» РУСАЛ володіє підприємством з розробки розрізу Екибастузського вугільного родовища «Богатир».[4] РУСАЛ володіє 27,8% акцій ГМК «Норільський нікель», найбільшого в світі виробника нікелю та паладію і одного з найбільших виробників платини і міді.

Російський алюміній
Тип Публічна компанія
Форма власності акціонерне товариство і публічна компанія
Галузь алюмінієва промисловість і металургійна промисловість[1]
Попередник(и) Rusald
Засновано 2007
Засновник(и) Дерипаска Олег Володимирович
Штаб-квартира  Росія: Москва
Ключові особи Олег Дерипаска (президент), Владислав Соловйов (генеральний директор), Маттіас Варніг (голова ради директорів)
Продукція алюміній
Виторг $9,8 млрд. (2014)
Операційний прибуток (EBIT) 279 000 000 $ (2020)[2]
Чистий прибуток 759 000 000 $ (2020)[2]
Активи $20,6 млрд. (2014)
Власник(и) En+ Groupd[3]
Співробітники 61 тис.
Холдингова компанія En+ Groupd
Дочірні компанії
  • SKADd і Volgograd Aluminum Plantd
  • www.rusal.ru
     РУСАЛ у Вікісховищі

    Зареєстрована компанія на британському острові Джерсі.[5] Штаб-квартира компанії розташована в Москві.

    Звичайні акції компанії торгуються на Гонконгській фондовій біржі, GDR звертаються на біржі NYSE Euronext в Парижі, РДР[що це?] на акції торгуються на Московській біржі.[6] Акції і РДР здатні конвертуватися один в одного.

    Примітки

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.