Радіо Марія

«Радіо Марія» — всесвітня родина католицьких радіостанцій, що об'єднані у всесвітню мережу більше, ніж в 70 країнах світу на всіх континентах.

Радіо Марія
Країна  Мексика і  Франція
ОнлайнСлухати (160 kb/s)
Вебсторінкаradiomaria.org.ua

Радіо «Марія» в Україні

Ініціатива започаткувати католицьке радіомовлення належало єпископу ордінарію Харківсько-Запорізької дієцезії Станіславу Падевському. Проте, незважаючи на численні спроби ініціювати «Радіо Марія» у Запоріжжі, зробити це не вдалося. Натомість був виграний конкурс на отримання радіочастот у Києві.

У 2010 році був призначений директор «Радіо Марія» (Україна) отець Олексій Самсонов.

«Радіо Марія» в Україні почало мовлення 1 червня 2010 року в місті Києві на частоті 69,68 ФМ (ультра короткі хвилі).

На початку в ефірі «Радіо Марія» звучала лише музика, згодом почали з'являтися окремі програми, насамперед, молитовні трансляції. На сьогоднішній день «Радіо Марія» має 24 години мовлення; з них програми з 7.00 ранку до 23.00 ведуться майже виключно у прямому ефірі.

У 2012 році «Радіо Марія» отримує нові хвилі у Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій (північ) та Волинській областях.

Студія Радіо Марія

У 2013 році «Радіо Марія» розпочало мовлення у Житомирській та Хмельницькій (Городок, Кам'янець-Подільський) областях.

У 2015 році «Радіо Марія» мовить у місті Запоріжжя

Щоденна аудиторія «Радіо Марія» складає від 50 000 до 100 000 слухачів.

«Радіо Марія» веде мовлення також в Інтернет мережі: www.radiomaria.org.ua

Зустріч волонтерів Радіо Марія

Програми, тематика та аудиторія

«Радіо Марія» має виключно християнське мовлення 24 години на добу.

Усі програми можна поділити на три великі формати. Перший: майже третину ефіру складають молитовні програми (Літургія годин, Розарій, св. Літургія). Другий: інша третина ефіру належить катехезам та навчанню Церкви. Щодня на прямі ефіри запрошуються священики Церкви, де вони викладають правди віри та відповідають на питання слухачів. Третій: програми соціального спрямування, тобто передачі, що покликані давати відповіді на щоденні життєві питання слухачів. Тематика цих програм є різною — від психології та педагогіки до екологічних проблем сучасності.

«Радіо Марія» не має в своєму ефірі комерційної реклами та будь-якої політичної агітації.

Аудиторією «Радіо Марія» в більшості є католики, проте останнім часом помітна тенденція до збільшення слухачів, які належать православних та протестантських Церков.

Працівники та волонтери

На чолі «Радіо Марія» в усьому світі стоять дві особи: світська та духовна. Світською особою є президент «Радіо Марія», який завжди виконує свої обов'язки на волонтерських засадах. Президент відповідає за всі юридичні та адміністративно-господарські справи, що стосуються діяльності «Радіо Марія». Священик, у свою чергу, відповідає за зміст програм «Радіо Марія» та їхню відповідність вченню Церкви та розвиток радіо.

Окрім цього, постійну роботу «Радіо Марія» забезпечують 8 штатних працівників (ведучі програм, звукорежисер, промоутер, інженер, координатор).

Величезну роботу на «Радіо Марія» виконують волонтери. Загалом їх кількість близько 200 чоловік. Волонтери радіо ведуть щоденні програми, допомагають у технічній роботі та промоції радіо.

Зокрема, у 2011-2016 роках волонтерськими зусиллями велася щотижнева передача "Світ у долонях", яка популяризувала еко-тематику.

Останнім часом у різних парафіях почалися з'являтися молитовні спільноти підтримки радіо — родини Радіо Марія.

Мовлення

В етері

Молитва в храмі

В інтернеті

Через програвач на сайті або за адресою:

Прапор Радіо Марія
  • http://91.203.4.121:8000/stream32- 32 kbit/s mono
  • http://91.203.4.121:8000/stream64 — 64kbit/s mono
  • http://91.203.4.121:8000/stream160 — 160 kbit/s stereo

В телефоні

Прапор Радіо Марія

Слухати «Радіо Марія» можна також за допомогою мобільного телефону завдяки програмі Radio Maria, яку можна завантажити з Play MarketAppStore або будь-якої іншої програми, наприклад, Tunein Radio

Одна з американських аудіо — телефонних компаній (Audio Now) дає вам можливість безкоштовно слухати «Радіо Марія» (Україна) через телефон.

Див. також

Примітки

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.