Азійсько-тихоокеанський регіон Всесвітньої організації скаутського руху

Азійсько-тихоокеанський регіон (англ. the Asia-Pacific Scout Region, яп. アジア・太平洋地域, кит. 亞太區) це складова частина Всесвітньої організації скаутського руху зі штаб-квартирою у місті Макаті (Філіппіни), допоміжні офіси є в Австралії та Японії.

Азійсько-тихоокеанський регіон Всесвітньої організації скаутського руху

англ. Asia-Pacific Scout Region
Основна інформація
Штаб-квартира Маніла, Філіппіни
Виконавчий директор Абдулла Рашід
Вебсайт http://www.scout.org/en/around_the_world/asia_pacific
пластовий портал
Країни-учасниці Азійсько-тихоокеанського регіону

Азійсько-тихоокеанський регіон обслуговує скаутинг в Азії, південному Сибіру на сході Центральної Азії, більшу частину тихоокеанського басейну, за винятком Федеративних Штатів Мікронезії, Маршаллових островів і Палау, які входять до внутрішньо-американського регіону (вони підпадають під юрисдикцію Ради Алоха «Бойскаутів Америки» (англ. the Aloha Council of the Boy Scouts of America).

З часу заснування у 1956 році азійсько-тихоокеанський регіон був свідком народження та відродження національних скаутських організацій. Розпочинаючи з 10 членів-засновників, у 2003 регіон зріс до 25 країн-учасниць, 23 з яких є повноправними членами і дві – асоційованими членами. Регіон об’єднує 17 мільйонів скаутів. Вісім з п’ятнадцяти найбільших скаутських асоціацій світу входять до цього регіону. В результаті перетворень у регіоні, всі колишні комуністичні держави Центральної Азії та СРСР розвинули чи розвивають скаутинг. Кілька років тому комунізм ще утискав скаутинг в Афганістані, де він нещодавно відновився, так само як і у Монголії, яка була першим радянським сателітом з 1924 року.

Широко розділений нерівними ресурсами, культурами, етнічними групами і технологічними ресурсами, скаутинг в азійсько-тихоокеанському регіоні в загальному користується повагою громадськості та урядів, залучає широкий спектр волонтерів з громадського та приватного секторів. Регіоном керує мала, але віддана група професіоналів скаутів.

Нинішнім виконавчим директором азійського-тихоокеанського регіону є Абдулла Рашід з Мальдивів.

Цей регіон є копією азійського-тихоокеанського регіону у Всесвітній асоціації дівчат-гайдів та дівчат-скауток (WAGGGS).

Члени

Асоційовані члени азійсько-тихоокеанського скаутського регіону включають Асоціацію Скаутів Макау і Скаутську полінезійську Раду.

Рада Південно-Тихоокеанських скаутських асоціацій створена щоб допомагати скаутському росту на Соломонових островах, Папуа Новій Гвінеї, Вануату, Новій Каледонії, Фіджі, Тонга, Полінезії, Кукових островах, Самоа, Кірибаті та Тувалу.

Потенційні країни-учасниці:

Азійсько-тихоокеанський регіон містить чотири з шести країн, де немає скаутських організацій, що зумовлено політичною напругою в межах країн.

Святкування срібного ювілею азійсько-тихоокеанського регіону відбувались на регіональному з’їзді під час 27 Світової скаутської конференції в Данії.

APRinbox є щомісячним електронним бюлетенем Світового скаутського бюро для азійсько-тихоокеанського регіону, що розповсюджується серед скаутів та скаутських провідників світової спільноти скаутського руху. Бюлетень видається офісом азійсько-тихоокеанського регіону в Манілі (Філіппіни).

Примітки

Переклад з англійської статті.

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.