Центральна станція зв'язку

Філія «Центральна станція зв'язку» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» (ЦСЗ УЗ) — створена 1 березня 1995 р.

Історія

З метою створення єдиної системи оперативного управління експлуатаційною роботою мереж зв'язку залізничного транспорту України, розробки і організації роботи ефективних цифрових систем передачі та комутації на базі волоконно-оптичних ліній, наказом по Міністерству транспорту України та наказом по Укрзалізниці 1 березня 1995 р. було створено Центральну станцію зв'язку.[1]

Важливим кроком зі впровадження цифрових технологій була заміна у 2000 р. координатної станції комутації телеграфних каналів типу АТ-ПС-ПД на електронну станцію Агент-Комбі II, яка дала можливість впровадити додаткові сервісні функції.

У 2001 р. створили транспортну мережу в м. Києві на базі волоконно-оптичних ліній зв'язку. З їх побудовою з'явилася можливість створити вузол Інтернет для надання високошвидкісного доступу до мережі Інтернет абонентам залізничних АТС.

У 2007–2008 рр. виконано роботи з підключення цифрової АТС ЦСЗ УЗ до телефонної мережі загального користування по цифрових каналах зв'язку на всі чотири транзитні вузли міста Києва, що забезпечило високу надійність та якість зв'язку.

У 2009 р. на ЦСЗ УЗ було замінено фізично та морально застаріле аналогове обладнання зв'язку селекторних нарад на цифрове.

Проектним відділом ЦСЗ УЗ, створеним у 2001 р., розроблено низку проектів з будівництва волоконно-оптичних ліній зв'язку, цифрових АТС, обладнання цифрової транспортної мережі по всій мережі зв'язку Укрзалізниці.

Протягом 2010–2011 рр. виконано роботи з вивільнення аналогових систем передачі в напрямках КиївФастів, Київ — Козятин, Київ — Жмеринка, Київ — Конотоп, Київ — Ніжин, Київ — Дарниця та переключення каналів на цифрові системи передачі. Виконано проектні роботи щодо організації зв'язку на дільниці впровадження швидкісного руху пасажирських поїздів ГребінкаПолтаваКрасноградХарків — Лозова. Наразі [коли?] ведуться проектні роботи щодо будівництва волоконно-оптичної лінії зв'язку на дільниці швидкісного руху пасажирських поїздів ЛозоваСлов'янськЯсинувата Південної залізниці.[2]

Послуги

  • телефонний місцевий, міжміський та міжнародний зв'язок, у тому числі ISDN;
  • повний набір додаткових сервісних послуг ЦАТС;
  • телеграфний місцевий, міжміський та міжнародний зв'язок;
  • псевдотранкінговий зв'язок;
  • аналогові та цифрові канали зв'язку;
  • широкий спектр послуг INTERNET;
  • технічне обслуговування абонентських терміналів (телефонних апаратів, АРМ телеграфіста);
  • інженерне супроводження АРМ телеграфіста;
  • випробування, тестування і монтаж волоконно-оптичних ліній зв'язку.[1]

Адреса

Центральна станція зв'язку Укрзалізниці. Україна, м. Київ, вул. В'ячеслава Липинського, 5[3]

Примітки

  1. ЦЕНТРАЛЬНА СТАНЦІЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРЗАЛІЗНИЦІ[недоступне посилання з липня 2019] old.uz.gov.ua 08.03.2013.
  2. Центральна станція зв'язку Укрзалізниці www.uz.gov.ua 08.03.2013.
  3. Контакти www.uz.gov.ua 08.03.2013.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.