Beck's

Beck's — популярна міжнародна пивна торговельна марка, що належить найбільшому світовому виробнику пива корпорації Anheuser-Busch InBev. Оригінальний виробник пива цієї торговельної марки — броварня Beck & Co. з Бремена, Німеччина. Наразі найпопулярніший сорт Beck's Pilsner виробляється за ліцензією броварнями низки країн світу, включаючи Україну.

Beck's

Логотип Beck's
Країна  Німеччина
Власник ТМ Anheuser-Busch InBev
Виробники Beck & Co., інші броварні Anheuser-Busch InBev
На ринку з 1873
URL
www.becks.com
Сорти Міжнародні:
Beck's Pilsner,
Beck's Premium Light,
Beck's Dark,
Beck's Gold
Beck's Oktoberfest,
Beck's Non-alcoholic

За результатами 2010 року торговельна марка Beck's посіла 6-е місце за обсягами продажу пива на території Німеччини, протягом року в країні було реалізовано 257 мільйонів літрів цього напою[1].

Історія

Будівля броварні Beck & Co. у Бремені.

Історія пива Beck's розпочалася 1873 року у Бремені, коли місцевий підприємець-будівник Людер Рутенберг (нім. Lüder Rutenberg) вирішив збудувати у місті нову броварню та найняв для управління цим підприємством броваря Хайнріха Бека (нім. Heinrich Beck) та управлінця Томаса Мая (нім. Thomas May). Новостворена броварня отримала назву Kaiserbrauerei Beck & May o.H.G.. За два роки, у жовтні 1875, Томас Май полишив підприємство і його назву було змінено на Kaiserbrauerei Beck & Co.

Комерційний успіх пива броварні був обумовлений не лише високою якістю продукції, але й стратегічним місцезнаходженням Бремена — річковий порт на Везері дозволяв швидко доставити її водним шляхом на іноземні ринки. В Німеччині Beck's почали продавати з 1949 року, до цього він йшов тільки на експорт. Підприємство лишалося у приватній власності декількох місцевих родин до лютого 2002 року, коли його було продано бельгійській пивоварній корпорації Interbrew за 1,8 мільярдів євро. Згодом бельгійська компанія стала співзасновником міжнародного пивоварного гіганта Anheuser-Busch InBev, до активів якого й відійшли броварня Beck & Co. та однойменна торговельна марка.

Поза Німеччиною (броварні в Бремені, Іссумі, Мюнхені), Beck's виробляється ще у декількох країнах, експортується до 120 країн світу. Виробництво за ліцензією за межами Німеччини здебільшого здійснюється на підприємствах, що входять або входили до складу активів Anheuser-Busch InBev. Зокрема пиво Beck's варять в Австралії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Китаї, Нігерії, Росії, Румунії, Сербії (на Апатинській пивоварні), Туреччині. В Україні пиво цієї торговельної марки виробляється на чернігівському пивкомбінаті «Десна», що входить до складу корпорації ПрАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА».

Асортимент пива

Класичний Beck's Pils та Beck's Gold

Асортимент пива торговельної марки Beck's суттєво відрізняється в залежності від конкретного ринку збуту. Основні сорти Beck's можна умовно розділити на міжнародні та такі, що виробляються лише у Німеччині та насамперед для потреб внутрішнього ринку:

Міжнародні сорти:

 • Beck's Pilsner пільзнер з вмістом алкоголю 4,8 %, експортна комерційна назва сорту Beck's Pils, найпопулярнішого сорту, виробництво якого здійснюється зокрема й в Україні, на виробничих потужностях САН ІнБев Україна;
 • Beck's Premium Light — полегшене світле пиво з вмістом алкоголю 2,3 %;
 • Beck's Dark — напівтемне пиво з вмістом алкоголю 4,8 %;
 • Beck's Oktoberfest — спеціальне «сезонне» світле пиво з вмістом алкоголю 5,0 %;
 • Beck's Non-alcoholic — безалкогольне світле пиво з вмістом алкоголю 0,3 %;

Асортимент на німецькому ринку:

 • Beck's Pils пільзнер з вмістом алкоголю 4,9 %, класична марка на ринку Німеччини;
 • Beck's Gold — преміальне світле, більш м'яке на смак ніж класичний Beck's Pils, пиво з вмістом алкоголю 4,9 %;
 • Beck's Ice — полегшене льодове пиво з вмістом алкоголю 2,5 %;
 • Beck's Level 7 — напій на основі пива з ароматизатором «лайм» та вмістом алкоголю 2,5 %;
 • Beck's Chilled Orange — напій на основі пива з ароматизатором «апельсин» та вмістом алкоголю 2,5 %;
 • Beck's Green Lemon — напій на основі пива з ароматизатором «лимон» та вмістом алкоголю 2,5 %;
 • Beck's Alkoholfrei — безалкогольний сорт Beck's на ринку Німеччини;

Крім безпосередньо пива торговельної марки Beck's броварня Beck & Co. у Бремені виробляє пиво під торговельними марками Haake Beck (виключно для реалізації у бременському регіоні) та St. Pauli Girl, що спрямовується лише на експорт.

Примітки

 1. За даними INSIDE Getränke Markt Magazin, процитовано за журналом «Пивное дело» (рос.)

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.