Дримспел

Дримспел — езотеричний календар, заснований на сучасній інтерпретації календаря майя New Age-спіритуалістом майяністом, філософом і письменником Хосе Арґуельєсом, робота на яким була розпочата у 1987 і випущений як настільна гра у 1993.

Дримспел
Календарі
Категорія • Портал Список

Загальний огляд

Це вільно по мотивам 365 днів сонячний календар називається Хааб, але найголовніше зосереджено на 260-денний священний календар називається цолькіна, яка стверджує, Аргуельєс повинна ґрунтуватися на чотиривимірний картини називають «галактичним спина». (Варто зазначити, що цолькіна був також пов'язаний з рухом планети Венера). Арґуельєс інтерпретує цей календар як частина того, що він називає «radiogenetic ігрового поля», що відноситься як до І-Цзин, 64 одиниць ДНК код, і багатьох інших «пророцтв» системи, у тому числі космологія Ібн аль-Арабі з 28 місячних стоянок і 22 основних Магічний Таро.

Число 13 у календарі

Число 13 у календарі Дримспелл з'являється і як «галактичний тон» щодня галактичної підпису, а також в 13 Місяців по 28 днів кожний, є «місяців» за календарем. 13 Місяців були названі на честь 13 галактичних тонів. Імена 13 галактичних тонів: Магнітний, Місячний, Електричний, Самосущий, Обертон, Ритмічний, Резонансний, Галактичний, Сонячний, Спектральний, Планетарний, Кристалічний і Космічний.[1]

Див. також

  • Майянізм

Корисні посилання

Примітки

Календарі
Категорія • Портал Список
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.