Прапори провінцій Аргентини

Прапор провінції Аргентини — офіційний символ провінції, який має кожен регіон[1].

Провінції Аргентини

ПрапорЗатвердженийВикористанняОпис
1997 Прапор провінції Буенос-АйресЗелений колір символізує поля провінції, синій — річки та морське узбережжя, а також небо над провінцією. Червона півкуля символізує федералізм. Жовтий колір означає родючість місцевих земель. Лавровий вінець — символ славного минулого провінції. Зубчасте колесо символізує промислове виробництво, а половина соняшника — сільськогосподарське виробництво. Пропорції прапора: 2:3.
1999 Вогняна Земля, Антарктида та острови Південної АтлантикиПрапор являє собою помаранчево-синій діагональний біколор. В центрі пропора розміщено стилізоване зображення альбатроса, а на синій частині прапора розташоване сузір'я Південний Хрест. Пропорції прапора: 2:3.
1987 Ентре-РіосПрапор являє собою блакитно-біло-блакитний горизонтальний триколор з діагональною смугою червоного кольору. Пропорції прапора: 1:2.
1960 ЖужуйПрапор являє собою біле полотнище з гербом провінції в центрі. Пропорції прапора: 3:2.
2011 КатамаркаПрапор розділений на дві частини: нижня частина червона і займає половину прапору, верхня складається з двох вертикальних смуг білого та блакитного кольорів. Прапор обрамлений золотою смугою. В центрі полотнища розміщено жовте «травневе сонце» та дві оливкові гілки. Пропорції прапора: 1:2.
2010 КордоваПрапор являє собою червоно-біло-блакитний вертикальний триколор, в центрі якого розміщено жовте «травневе сонце». Пропорції прапора: 2:3.
1986 КоррієнтесПрапор являє собою блакитно-біло-блакитний горизонтальний триколор, в центрі якого розміщено герб провінції та девіз «Батьківщина, воля, конституція». Пропорції прапора: 2:3.
1993 Ла-ПампаПрапор являє собою блакитно-біло-блакитний горизонтальний триколор з гербом провінції в центрі. Пропорції прапора: 9:14.
1986 Ла-РіохаПрапор складається з двох горизонтальних рівнозначних смуг білого та блакитного кольорів та діагональної смуги червоного кольору. У центрі прапору розміщено дві лаврові гілки. Пропорції прапора: 2:3.
1992 МендосаПрапор складається з двох горизонтальних рівнозначних смуг білого та блакитного кольорів з гербом провінції в центрі. Пропорції прапора: 11:9.
1992 МісьйонесПрапор являє собою червоно-синьо-білий горизонтальний триколор. Пропорції прапора: 2:3.
1989 НеукенПрапор являє собою блакитно-біло-блакитний вертикальний триколор з гербом провінції в центрі. Пропорції прапора: 4:5.
2009 Ріо-НеґроПрапор являє собою синьо-біло-зелений горизонтальний триколор з чорним кантом у верхньому лівому куті. В канті розміщено коло з 13 зірок, які символізують департаменти провінції. Пропорції прапора: 2:3.
1997 СальтаПрапор поєднує в собі елементи, що символізують Сальту: герб провінції (в центріпрапора), пончо (червоне полотнище з чорною смугою) і 23 департаменти (23 золоті зірки). Пропорції прапора: 25:34.
1988 Сан-ЛуїсПрапор являє собою біле полотнище з гербом провінції в центрі. Пропорції прапора: 2:3.
1997 Сан-ХуанПрапор являє собою блакитно-біло-блакитний горизонтальний триколор з гербом провінції та девізом «в союзі та свободі» в центрі. Пропорції прапора: 9:14.
2000 Санта-КрусНа блакитному тлі сонце, що сходить, в середині якого розміщене півколо з горою Фіцрой та Південним Хрестом. У нижній частині прапора символічно показані хвилі Атлантики. Пропорції прапора: 2:3.
1986 Санта-ФеПрапор являє собою червоно-біло-блакитний вертикальний триколор з гербом провінції в центрі. Пропорції прапора: 1:2.
1986 Сантьяго-дель-ЕстероПрапор являє собою блакитно-біло-блакитний вертикальний триколор. На білій смузі розміщено вужчу червону смугу. В центрі прапору розміщено хрест святого Джеймса на фоні сонця. Пропорції прапора: 2:5.
2010 ТукуманПрапор являє собою біло-блакитно-білий горизонтальний триколор. Пропорції прапора: 2:3.
1995 Федеральний округНа білому полотнищі зображено орла, який був символом гербу династії Габсбургів, до якої належав імператор Карл V. Це пояснюється тим, що Буенос-Айрес вперше було засновано за часів правління останнього в Іспанії (1536), а також засновано повторно вже за правління сина імператора Філіпа II (1580).[2] Пропорції прапора: 9:14.
1991 ФормосаЛаврове листя символізує тропік Козерога, білий трикутник — форму Південної Америки, дев'ять зірок — дев'ять департаментів провінції. Кольори блакитний та білий взяті з національного прапора. Пропорції прапора: 6:11.
2007 ЧакоПрапор являє собою зелено-біло-блакитний горизонтальний триколор, в центрі якого розміщено жовте «травневе сонце» з плугом, оточеним колом з 25 зірок (які символізують департаменти провінції). Пропорції прапора: 2:3.
2004 ЧубутУ середині прапора показаний механізм, який символізує промислове виробництво. За механізмом і вище його є сонце, що сходить, чиї 15 променів представляють 15 департаментів провінції. Гребля Флорентіно Амегино і стебло пшениці взяті з провінційного герба. Центральна жовта лінія символізує річки провінції, верхній білий зигзаг символізує гірські хребти Анд, нижня хвиляста лінія — хвилі Атлантики. Пропорції прапора: 1:2.


Примітки

  1. Subnational Flags. flagspot.net. Процитовано 24 грудня 2017.
  2. Архівована копія. Архів оригіналу за 25 березня 2011. Процитовано 24 грудня 2017.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.