Lutra sumatrana

Поширення

Країни поширення: Індонезія (Суматра, Борнео, Бангка), Камбоджа, Малайзія, Таїланд, В'єтнам. Населяє болотяні ліси, водно-болотні угіддя, мангрові ліси, гірські струмки вище 300 м над рівнем моря, на озерах із затопленими чагарниками,

Морфологія

Ілюстрація

Рінаріум (лат. Rhinarium, гола поверхня навколо ніздрів носа у більшості ссавців) і носова перегородка волосаті. Голова і тіло довжиною 500–800 мм. Верхня сторона тіла, включаючи боки шиї темно-коричневі; нерегулярні білі плями є на підборідді та горлі, хвіст округлий у перетині.

Екологічні особливості

Переважно споживає рибу (з родин Channidae, Belontiidae, Anabantidae, Notopteridae, Synbranchidae, Clariidae, Nandidae, вид Trichogaster trichopterus), також можуть доповнити її раціон жаби, ящірки, черепахи, краби, ссавці і комахи.

Не так багато відомо про відтворювальну поведінку, але є ознаки того, що народжує потомство в листопаді, грудні. Вагітність триває близько 2 місяців, як і в інших видр; дитинчата були помічені в грудні-лютому.

Загрози та охорона

В останні роки тропічні торф'яні болота знаходяться під серйозною загрозою в результаті пожеж та інших антропогенних видів діяльності, таких як насадження плантацій олійної пальми (Elaeis), продовольчих культур, таких як рис, кукурудза і соя, і рибництво. L. sumatrana перерахована в Додатку II CITES і охороняється законом у всіх країнах поширення.

Примітки

  1. Українська назва є транскрибуванням та/або перекладом латинської назви авторами статті і в авторитетних україномовних джерелах не знайдена.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.