Грицак Павло Ількович

Грицак, Павло Ількович (нар. 25 квітня 1980, Київ) — телевізійний і кіно-продюсер, медіа-менеджер, топ-менеджер ПАТ НСТУ (НТКУ, «Перший»). Виконавчий продюсер Eurovision Song Contest в Україні в 2017 і 2005 рр. Генеральний продюсер організаційного, творчого і технічного забезпечення Junior Eurovision Song Contest 2013, член адміністративної ради European Broadcasting Union (EBU) 2005-2006. З 2007 року засновник та керівник міжнародної компанії в галузі комунікацій і телевізійного виробництва Euromedia.

Грицак Павло Ількович
Народився 25 квітня 1980(1980-04-25) (41 рік)
Київ, Київська область, УРСР
Громадянство  Україна
Місце проживання  Україна, Київ
Діяльність медіа-бізнес, телебачення
Alma mater Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Київ, Україна), Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Київ, Україна), Університет Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща)
Посада Заступник директора виконавчого (центральної дирекції) ПАТ НСТУ, засновник та генеральний директор Euromedia
Діти Андрій, Соломія, Катерина
одружений

Кар'єра

  • 2002—2005: директор Дирекції міжнародних відносин Національної телекомпанії України (НТКУ). На цій посаді організовував спільну роботу НТКУ з міжнародними організаціями, керував трансляцією Олімпійських ігор та участю делегації НТКУ в Олімпійських Іграх та ЄВРО 2004, організовував перші трансляції українських телепрограм за кордоном, першу трансляцію в Україні міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення». 
  • 2003: організовував і керував першою участю України в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення у місті Рига (Латвія).
  • 2004: очолював українську делегацію на «Євробаченні» у Стамбулі (Туреччина). Представниця України Руслана посіла 1 місце з рекордною на той час кількістю голосів від телеглядачів і національних журі Європи. Завдяки цій перемозі Україна вперше отримала право проведення конкурсу у 2005 році.
  • 2004—2007: член наглядової ради «Євробачення». Виконавчий продюсер «Євробачення 2005». Координував проведення пісенного конкурсу в Україні.
  • 2005: віце-президент Національної телекомпанії України. На цій посаді керує міжнародною діяльністю та членством НТКУ у міжнародних організаціях, зокрема Європейській Мовній Спілці.
  • 2008: автор ідеї та виконавчий продюсер масштабного шоу «Легенди та сенсації Євробачення» у Белграді, Сербія. Концерт за участю переможців конкурсу «Євробачення» названо найбільшою за масштабом неофіційною подією конкурсу в 2008 році. Захід транслювався в 9 країнах Європи.
  • 2006—2012: Радник управлінської команди заявки UEFA EURO 2012 зі сторони Федерації футболу України. Співорганізатор та продюсер всеукраїнського туру «Вболівай з найкращими» для вболівальників UEFA EURO 2012. 11 міст країни, більше 1 мільйона глядачів. Організатор концертів і прямих трансляцій в офіційній фан-зоні UEFA на Майдані Незалежності.
  • 2013: керував повним виробничим та організаційним циклом проведення в Україні Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення 2013» (Junior Eurovision Song Contest 2013). Тогорічний конкурс транслювався в 12 країнах Європи та став першим прецедентом подібного масштабу задіяних технологій і рівня телевізійного продакшену для цієї події.
  • 2014—2015: Генеральний продюсер проектів в рамках Перших Європейських Ігор (1st European Games), Баку, Азербайджан. Керував розробкою і впровадженням міжнародної рекламної та інформаційної кампанії на каналах CNN, BBC, Eurosport, Euronews, Canal+, ARD, ZDF та інших. Очолювана Павлом Грицаком компанія Euromedia здійснювала технічне аудіовізуальне забезпечення 21 спортивної арени, а також організацію офіційних фан-зон та проведення «Естафети вогню» в 58 містах країни.
  • 2015: Генеральний продюсер проектів у рамках XIII Європейського Олімпійського фестивалю (European Youth Olympic Festival), Тбілісі, Грузія. Зона відповідальності команди під керівництвом Павла Грицака: технічне забезпечення та зйомка Церемонії Відкриття та 9 видів спортивних змагань, організація прямих трансляцій, щоденників зі спортивних майданчиків, міжнародна рекламна та інформаційна кампанія на каналах Euronews, Eurosport, CNN.
  • 2016: керував розробкою та реалізацією проекту в рамках проведення Літніх Олімпійських Ігор, РІО 2016: виготовлення та монтаж візуальних промо носіїв на 49 стадіонах в Бразилії загальною площею більше 500 тисяч м2.
  • 2016: стає співініціатором запуску першої 100 % україномовної радіостанції Radio1.ua.
  • 2016: член Організаційного комітету Пісенного конкурсу Євробачення 2017[1].
  • 2016: компанією Euromedia отримані ліцензії на мовлення в Україні телеканалів «Історія ЄМ», «Репетитор ТВ» та «Farmer&Agro TV», ведеться підготовка до початку мовлення.
  • 2017: Павло Грицак працює на посадах заступника генерального директора, продюсера музичних та спортивних програм та заступника директора виконавчого (центральної дирекції) ПАТ НСТУ — оновлена суспільна телерадіокомпанія України, телеканал «Перший».
  • 20 вересня 2017 року у Берліні відбулось робоче засідання організаторів Пісенного Конкурсу Євробачення. Виконавчий супервайзер конкурсу пан Йон Ола Санд почав засідання з подяки Павлові Грицаку, виконавчому продюсеру Євробачення 2017 і його команді за вражаючу роботу, яку вони провели для того, щоби конкурс в Україні відбувся. Пан Санд відзначив, що попри серйозні виклики, що стояли перед організаторами конкурсу в Україні, місцевий організатор Національна суспільна телерадіокомпанія України гідно впорався із своєю місією та забезпечив три вражаючих прямоефірних шоу з Києва у травні. Пан Грицак і його команда офіційно закінчили передачу конкурсу представникам каналу організатору 2018 року — RTP (Португалія), Європейській Мовній Спілці та наглядовій раді конкурсу Євробачення.

Продюсерська діяльність

  • Продюсував розробку, адаптацію та виробництво міжнародних, національних та власних телевізійних форматів: «Вишка»/«Splash» 2013; Олімпійська студія Сочі, 2014; Студія чемпіонату світу з футболу, 2014; «Краса по-українські»; «Пристрасті за Ревізором»; «Голос»/«The Voice» 2014—2016; «Хто хоче навчатись в Україні»; «Велика Сцена»/«Boyuk Sehne»; «100 пісень Казахстану»; «Дві зірки»; «Детективи».
  • Продюсер участі у конкурсі «Євробачення» представників різних країн в період 2003—2016 років. У тому числі: Руслана (2004, Стамбул, Туреччина — 1 місце), Тіна Кароль (2006, Афіни, Греція — 7 місце), Aysel&Arash (2009, Москва, Росія — 3 місце), Ell/Nikki (2011, Дюсельдорф, Німеччина — 1 місце), Farid Mammadov (2013, Мальме, Швеція — 2 місце), Марія Яремчук (2014, Копенгаген, Данія — 6 місце).
  • Виконавчий продюсер Пісенного Конкурсу Євробачення 2017.

Соціальна та гуманітарна діяльність

  • 2008: співініціатор та продюсер благодійного концертного теле-марафону «Ти не один» для допомоги постраждалим від повені 2008 року, Канал 1+1, Україна.
  • 2013—2016: керівник серії соціальних проектів в партнерстві з Українською лігою розвитку паліативної та хоспісної допомоги. Зокрема «Жити до останнього подиху» та «Крок за обрій».
  • 2014: ініціатор, керівник і меценат туру українських музикантів «Підтримаємо своїх[недоступне посилання з липня 2019]» в містах Луганської і Донецької областей та в місцях дислокації ЗСУ і добровольчих батальйонів.

Освіта

Павло Грицак отримав вищу освіту з політології, історії та управління активами. Навчався та отримав дипломи в: Університеті Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща), Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (Київ, Україна), Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Київ, Україна), Українському інституті розвитку фондового ринку (Навчально-методичний центр Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Київ, Україна).

Примітки

Джерела

  1. Fifth annual Eurovision Workshop takes place in Berlin.
  2. Офіційний сайт «Євромедіа компані».
  3. Павло Грицак: "На концерт-генеральну репетицію перед фіналом люди купили більше квитків, ніж навіть на півфінал[недоступне посилання з травня 2019].
  4. Павло Грицак в ТОП-10 діячів культури 2005 за версією видання «Зеркало Тижня».
  5. Мобілізувавшись, ми ще встигнемо з честю зустріти Євробачення-2005.
  6. Зрив Євробачення-2017? До Києва їде інспекція EBU.
  7. Исполнительный продюсер Евровидения-2005 просит не сеять панику вокруг Евровидения-2017.
  8. Уряд України приділяє достатньо уваги підготовці пісенного конкурсу Євробачення-2017, що має відбутися у Києві.
  9. Уряд утворив Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні Євробачення.

Посилання

  1. Керівник Євробачення: Все пройшло бездоганно, жодних проблем.
  2. Це перемога України: в ЄС високо оцінили проведення Євробачення-2017.
  3. Павло Грицак став заступником директора виконавчого центральної дирекції НСТУ.
  4. Наливайко призначив двох нових заступників гендиректора НТКУ.
  5. Україна успішно відзвітувала про проведення Євробачення перед Європейською мовною спілкою.
  6. Євробачення-2017. Підсумки роботи над організацією і проведенням міжнародного пісенного конкурсу.
  7. Павло Грицак прокоментував, чому Lady Gaga не виступила на Євробаченні-2017.
  8. Продюсер Евровидения-2017 Павел Грицак прокомментировал слухи о выступлении Леди Гаги.
  9. Керівництву «Євробачення» не подобаються ціни в київських готелях.
  10. Олена Мозгова: «Я ніколи не хотіла бути співачкою! Хоча тато і мріяв про це…».
  11. Опис групи компаній Euromedia.
  12. Велика сцена Азербайджану виявилася українською.
  13. Euromedia відзначила високий рівень азербайджанських ведучих.
  14. Коментар для «Независимая газета».
  15. «Казка старого мельника».
  16. Перша україномовна радіо хвиля.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.