Eurosport

Eurosport — загальноєвропейська телевізійна спортивна мережа. Належить американській Discovery Communications Incorporated (100 %). Мережа каналів доступна в 54 країнах. Телепрограми транслюються 20 мовами. Eurosport має 12 офісів у Європі (Франція, Швеція, Велика Британія, Данія, Польща, Німеччина, Норвегія, Нідерланди, Іспанія, Швейцарія, Італія та Фінляндія), а також 2 в Азії (Гонконг та Японія).

Eurosport
Країна  Франція
Місто реєстрації Іссі-ле-Муліно
Початок мовлення 5.2.1989
Зона мовлення Європа
Засновник (100%)Discovery Communications
Інтернет https://www.eurosport.com/

У більшості країн транслюється так звана пан'європейська версія каналу. Проте у Великій Британії, Франції, Німеччині та Росії функціонують власні версії каналу, з перекладеними титрами та власною рекламою[1].

Перша трансляція мережі Eurosport відбулась 5 лютого 1989 року.

23 липня 2015 року компанія TF1 Group здійснила продаж своєї частки каналу — 49 % акцій компанії Discovery Communications.

Логотипи каналу

Контент

Eurosport широко висвітлює європейські та міжнародні спортивні події, а саме: ралі Дакар, ралі Монте-Карло; змагання з легкої атлетики, такі як чемпіонат світу та чемпіонат Європи; велосипедні гонки, як-от Тур де Франс, Джиро д'Італія та Вуельта Іспанії; змагання з тенісу, включаючи Відкритий чемпіонат Франції, Австралії та США; чемпіонат світу зі снукеру, ICC World Twenty20, чемпіонат світу з крикету, ICC Champions Trophy, Відкритий чемпіонат Англії з бадмінтону, Австралійську футбольну лігу, бої ARM, а також зимові та молодіжні види спорту, такі як катання на ковзанах і серфінг.

В українських кабельних мережах найчастіше здійснюєтьься ретрансляція російськомовного варіанту телеканалу, у якому коментатування спортивних заходів здійснюється з російськоцентричних та шовінистичних антиукраїнських позицій. Коментатори допускають зневагу до українських спортсменів, значно прибільшують досягнення росіян.

Покриття мережі

Eurosport доступний у мережах 73 країн:

  • Західна та північна Європа (17 країн):
  • Центральна та східна Європа (22 країни):
  • Південна Європа та Середземноморські країни (16 країн):
  • Азія та Тихоокеанський регіон (17 країн):

Примітки

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.