Азіатсько-африканський юридичний консультативний комітет

Азіатсько-африканський юридичний консультативний комітет (ААЮКК) — міжнародна урядова організація, утворена у 1956 року початково як дорадча організація держав-членів з питань міжнародного права. Це було наслідком конференції Бандунг, яка відбулася в квітні 1955 р. в Індонезії, що призвело до створення "Азіатського юридичного консультативного комітету" (АЮКК). У квітні 1958 року він змінив свою назву на «Азіатсько-африканський консультативний комітет з правових питань», щоб відобразити зростання її членства за межі африканської частини Об'єднаної Арабської Республіки. З 2001 року вона стала відома за своєю нинішньою назвою, ААЮКК, що відображає зростання його міжнародного статусу. Тепер міжурядова організація отримала постійне запрошення Організації Об'єднаних Націй взяти участь як спостерігач у сесіях та роботі Генеральної Асамблеї та збереження постійного офісу в Центральних установах.

В 2014 році ААЮКК заснувала Неофіційну експертну групу з міжнародного звичаєвого права. Ця група прийняла низку зауважень щодо роботи Комісії міжнародного права з ідентифікації звичаєвого міжнародного права. Ці коментарі та доповідь Спеціального доповідача ААЮКК Sienho Yee публікуються на вебсайті ААЮКК.[1]

Члени комітету

Країни-члени Азіатсько-африканського юридичного консультативного комітету

На теперішній час комітет включає в себе наступних членів (засновники виділені):

Посилання

Зовнішні посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.