Візова політика України

В'їзд (виїзд) іноземців в Україну регулюється Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»[1], Правилами в'їзду іноземців в Україну, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію (постанова Кабінету Міністрів від 29 грудня 1995 року N1074) та Правилами оформлення візових документів для в'їзду в Україну (постанова Кабінету Міністрів від 20 лютого 1999 року N227).

Карта

     Україна      Віза не потрібна      Електронна віза      Необхідна віза

Візові вимоги

Не потрібна віза на невизначений проміжок часу

Не потрібна віза для перебування у країні до 90 діб на півріччя (180 діб)

1 - до 30 діб в 60-добовому періоді
2 - до 14 діб
3 - до 30 січня 2021 року
4 - до 31 січня 2021 року, 30 діб у 180-добовому періоді
ID - Можливість в'їзду за ID-карткою при прямому в'їзді з країни громадянства
A - необхідно продемонструвати наявність коштів
B - віза не потрібна для туристичних, приватних та сервісних поїздок

Е-віза


Віза без подання відповідних запрошень

Крим

4 червня 2015 року Уряд прийняв постанову № 367 «Про затвердження Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї». Відповідно до документа, в'їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюється через контрольні пункти за паспортним документом та спеціальним дозволом, виданим територіальним органом ДМС[2]. Законом України передбачено порядок в'їзду і виїзду з окупованої території, і за його порушення, туристи можуть понести кримінальну відповідальність, аж до тюремного терміну. Для власної безпеки туристам рекомендується дотримуватися українського законодавства і перетинати кордон тільки з дозволу прикордонної служби України в Херсонській області[3].

Посилання

Див. також

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.