Троїце-Ликово (технічна платформа)

«Тро́їце-Ли́ково» (рос. Троице-Лыково) — неофіційна назва технічної платформи, розташованої під пікетом ПК 209 + 01 на перегоні «Крилатське»-«Строгіно» Арбатско-Покровської лінії Московського метрополітену. Об'єкт розташовано приблизно за 1 км на південь від «Строгіно», поруч з однойменним селом та садибою.

Троїце-Ликово
Загальні дані
Тип технічна платформа
Глибина закладення 5—10 м
Кількість 1
Тип Острівна
Форма Пряма
Довжина 26 м
Ширина 2,5 м
Дата відкриття 7 січня 2008 року (як тех. платформа)
Арбатсько-Покровська лінія
Легенда
Оборотні тупики
Щолковська
Первомайська
Ізмайловська
ТЧ-3 «Ізмайлово»
Партизанська
Семеновська
Електрозаводська
Бауманська
Курська 
     
Площа Революції
Арбатська
Смоленська
Київська
Оборотні тупики
Парк Перемоги
Слов'янський бульвар
Кунцевська
Молодіжна
Оборотні тупики
Крилатське
Строгіно
Оборотні тупики
М'якініно
Волоколамська
Митино
Оборотні тупики
ТЧ-16 «Митино»

Платформу використовують тільки як службову — на ній постійно працює персонал, для посадки і висадки якого в графіку руху поїздів, на випадок необхідності, передбачені зупинки (вхід і вихід здійснюють через кабіну машиніста).

Технічна характеристика

«Троїце-Ликово» платформа завдовжки 26 м (тобто трохи більше одного вагона) зі сходами по першій колії (на другій колії є тільки невеликий місток з переходом на першу і зі спуском в тунель), що веде в своєрідну центральну камеру, де розташована тягово-знижувальна підстанція, блок технічних приміщень (для обслуговування розташованого у сполучних тунелях ділянки) і аварійний вихід на поверхню. Об'єкт частково примикає до вентшахти № 380.

Колійний розвиток

Найдовший перегін у Московському метро не має жодної розвилки між станціями «Крилатське» і «Строгіно». Пошерстний з'їзд розташовано тільки перед станцією «Крилатське» по першій колії, і по ній же в тупиках за станцією «Строгіно» (де з'їзд перехресний). Це пов'язано, в першу чергу, з наявністю вищезгаданого переходу між тунелями на «Троїце-Ликово», а також наявністю дотичних платформ завдовжки 25 м у районі Притунельна споруда «Д», таким чином, що дозволяє здійснювати ротацію машиністів до і після зміни.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.