Браво (авіакомпанія)

Браво (Bravo Airways)  українська чартерна авіакомпанія, що базується в Міжнародному аеропорту «Жуляни».[1]

Браво
ІАТА
ІКАО
BAY[1]
Позивний
Bravo
Тип авіакомпанія
Дата заснування 2012
Базовий аеропорт Міжнародний аеропорт «Жуляни»
Хаби Київ
Основні напрямки Amman, Tehran, Beirut і Antalya (під кодом Bukovyna)
Альянс Не входить в альянси
Розмір флоту 2
Пунктів призначення 3
Штаб-квартира Київ
Сайт bravoairways.kiev.ua

Про авіакомпанію

Авіакомпанія «Bravo Airways» заснована 2 квітня 2012 року. Ліцензія Державної авіаційної служби України на надання послуг з перевезення пасажирів, вантажу повітряним транспортом була отримана 3 квітня 2012 року, а 5 квітня 2012 року Державіаслужбою був виданий сертифікат експлуатанта.

12 липня Міністерство інфраструктури України опублікувало рейтинг непунктуальних авіаперевізників, в якому компанія зайняла третє місце. За червень 2018-го компанія виконала 363 авіарейси, 117 з яких були затримані більше ніж на 2 години, що складає 32 % від загальної кількості авіарейсів цієї компанії. Гірші показники мають тільки Anda Air 33 % та Atlasjet Ukraine 36 %.[2]

Основним видом діяльності Bravo Airways є пасажирські перевезення: регулярні та чартерні.

В червні 2018 року авіакомпанія розпочала регулярні рейси з Харкова, Херсона та Києва (Жуляни) до польського міста Люблін. Авіакомпанія орієнтується в основному на перевезення студентів та заробітчан.

В червні 2018 року, не зробивши жодного авіарейсу до Харкова, компанія скасувала сполучення з Любліном. Офіційною причиною скасування став малий пасажиропотік. З 12 липня відмінено авіарейси Херсон Люблін по середам та Люблін — Херсон по четвергам.

У 2018 році авіакомпанія запустила бренд FlyErbil, для виконання польотів з Ербілю до європейських міст з пересадкою у Києві.[3]

Статистика

Станом на 2017 рік авіакомпанія перевезла 205 000 як власних, так і пасажирів українських компаній-партнерів.[4] Компанія широко відома своїми затримками та скасуваннями рейсів. Більшість опитаних туристів, що користувалися послугами цієї компанії, не виявили бажання літати з цією компанією знову.

Базування

Літаки авіакомпанії базуються в Міжнародному аеропорту «Жуляни».

Від часу заснування Bravo Airways виконує польоти авіакомпаній-партнерів за договорами ACMI. Bravo Airways експлуатує середньо-магістральні літаки Boeing 737.

Безпека

В авіакомпанії впроваджена система управління безпекою польотів та якості відповідно до чинних норм ICAO

Інциденти

  • 14 червня 2018 року о 20:40 літак McDonnell Douglas MD-83 із бортовим номером UR-CPR при заході на посадку на летовищі Жуляни за складних погодних умов викотився[5] зі злітної смуги. Загиблих немає.
  • 28 червня 2018 близько 800 туристів з України не могли вилетіти з Тунісу в наслідок конфлікту з Oasis Travel. Авіакомпанія Bravo Airways і турфірма звинувачують один одного у невиконанні зобов'язань, що призвело до затримок з вильотами. За твердженням ЗМІ, Oasis Travel заборгував перевізнику більше млн. доларів. І навпаки, за словами міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, з якою у Oasis Travel конфлікт, 650 туристів вивезла в Україну за свій рахунок авіакомпанія Bravo Airways.[6][7][8]


Напрямки

Азія

 Грузія
 Іран
 Йорданія
 Ліван
 Туреччина

Європа

 Албанія
 Болгарія
 Греція
 Мальта
 Чорногорія
 Польща
 Україна

Африка

 Туніс

Флот

Флот the Bravo Airways на жовтень 2019

Bravo Airways fleet
Тип В дії Замовлено Пасажирів Примітки
Y Загалом
Boeing 737—500 2 132 132
Загалом 2

Середній вік літаків на жовтень 2019 року — 27,5 років.[9]

Див. також

Примітки

Посилання

Вікісховище має мультимедійні дані за темою: Браво (авіакомпанія)

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.