Il Sole 24 Ore

Il Sole 24 Ore — (італійська вимова: [ilsoːle ventikwattroːre]) – це італійська національна щоденна ділова газета, що належить Конфіндустрії — Федерації італійських роботодавців.

Il Sole 24 Ore має свою штаб-квартиру в Мілані і публікується на широкоформатних шпальтах. Видання є найпопулярнішою і найбільш продаваною газетою 24 Ore Group: щоденна бізнес-газета з найбільшим накладом у Європі, лідер у бізнесовій, фінансовій та нормативній інформації; є ключовим брендом видавничої групи. Цільова аудиторія Il Sole 24 Ore завжди була представлена ​​читачами з високими рівнями доходу, освіти та досить прискіпливим ставленням до якості газетного контенту. Отже газета пов'язана з соціально-культурною елітою нації, і також є засобом комунікації між споживачами та виробниками високоякісної продукції та інституційним зв'язком з передовою аудиторією.

Видавець

Видавництво Il Sole 24 ORE S.p.A.

24 Ore Group являє собою мультимедійну видавничу організацію, що спеціалізується на бізнесі, фінансовій, професійній та культурній інформації і належить Конфіндустрії — основній організації, що представляє італійські виробничі та послугові підприємства; була заснована в 1910 році.

Технічні характеристики

Назва «Il Sole 24 Ore»
Власник Конфіндустрія під керівництвом знаменитого Лука Кордеро ді Монтецеммоло
Тираж 334,076 (2008)
Тип видання Щоденна газета
Регіон розповсюдження Два основних відділення, що займаються новинами, розташовані в Мілані, на вулиці Via Monte Rosa 91, політичний відділ — у Римі, а у травні 2009 редакція переїхала у нову штаб-квартиру на площі Незалежності. Основа доповнюється у дев'яти крупних італійських містах (НеапольТуринФлоренціяБолоньяГенуя, ТрієстПадуя, Палермо та Барі).
Періодизація Виходить щодня
Головний редактор Роберто Наполетано

Основні етапи розвитку

Коротка історія видання

«Il Sole 24 Ore» була вперше видана 9 листопада 1965 в результаті злиття «Il Sole» («Сонце»), заснованої в 1865 році, і «24 Ore» («24 години»), заснованої в 1933 році. Остання була створена молодими економістами, у тому числі Фердінандо-ді-Фенізйо, Ліберо Ленті і Роберто Тремеллоні, 15 лютого 1933. Власником Il Sole 24 Ore є Конфіндустрія.

1. Від заснування до 1965

Газета є прямою спадкоємицею «Il Sole», заснованою в 1865 році. 9 листопада 1965 року вона була об'єднана з «24 години», що народилася в 1946 році . Вона насправді наслідує «Il Sole»: колір паперу та ін.

2. З 1965

У вісімдесяті роки газета стала більш інформативною, адже збагатилася новими додатками («Комп'ютер», що публікувався в п'ятницю, «Південь» — в середу, і «Неділя», культурна вставка, народилися 4 грудня 1983).

У середині дев'яностих років, «Сонце» (директор Salvatore Carrubba) стають третіми найбільш продаваними щоденними новинами в Італії, обігравши «La Stampa». На зорі нового століття (директор Ernesto Auci) газета представляє читачам новий формат і внутрішню організацію.

У 2006 році «Сонце» повністю стає кольоровим виданням (директор Ferruccio De Bortoli). Згодом запускаються нові вкладиші «Nòva24», присвячений новим технологіям, і «ON», щомісячник для чоловіків (вересень 2008 р.).

Структура випуску

Il Sole 24 Ore: чотири газети в одній. Актуальні новини, бізнес, фінанси і фахівці.

Над усіма стоїть перша частина газети. Це журнал поточних новин, з детальним аналізом, політичними коментарями, економічною ситуацією, міжнародними темами і італійською політикою. У середині першого розділу, «Imprese e Territori» є окремим розділом, що знаходиться в тісному зв'язку з поточними новинами. Це «газета реального сектору економіки», присвячена діяльності компаній, виробничим секторам, працевлаштуванню та викликам глобальної конкуренції.

«Третя газета» представлена ​​традиційною рубрикою «Finanza e Mercati» з інформацією про перераховані компанії, італійські міжнародні фондові ринки, облігації, іноземну валюту та сировину.

Четвертий стовп цієї системи є «журнал для професіоналів». З вівторка по п'ятницю, розділ «Norme e Tributi» є окремим розділом газети. Складаючись з 8 сторінок, він підкреслює свою мету виступати оперативним інструментом з докладними технічними аналізами. Таким чином, більше місця приділяється нормативній інформації, яка включає податкові закони, бухгалтерський облік, зайнятість, справедливість, кондомініум, територію, державне управління та місцеве самоврядування.

Основні рубрики:

Додатки

Додатковий спеціальний розділ для кожного дня тижня задовольняє інформаційний попит різного роду читачів. Щотижневі додатки включають в себе:

Крос-медійна діяльність (проекти)

Інформаційна інтегрована система

Друкована газета представлена як частина інтегрованої інформаційної системи, яка включає в себе:

Професійний сервіс

Компанія пропонує професійні послуги в наступних областях: програмне забезпечення, доступ до даних, професійні бізнес-книги і довідники, класи, послуги в режимі реального часу.

Мультимедійне видання

У 2012 році було розпочате мультимедійне видання газети. Воно включає в себе: о 6 годині щоденне видання «Сонця» у цифровому форматі для планшетних комп'ютерів з іншими ексклюзивними послугами (у тому числі – аналізом фондового ринку Азії).

У цифровому форматі також доступна «Italy24» із статтями газети, переведеними на англійську мову.

Контент

У газеті розповідається про бізнес, політику, зміни у комерційному та трудовому праві, корпоративні новини і особливості. Обширна частка інформації і оголошення щодо фінансових продуктів надаються у щоденному додатку «Finanza e Mercati».

Головними темами, що висвітлюються в газеті, є економіка, політика, новини з області законодавства та податку, особливо — економічна сфера, фінансові ринки та рубрики експертів. Останні питання розглядаються в окремий день: фінанси та ринки. На відміну від більшості інших газет масового вжитку, «Il Sole 24 Ore» залишає мало місця для поточних подій та костюм-шоу. Замість цього, він залишається надійним інструментом оновлення для професіоналів, підприємців, державних керівників та фінансових інвесторів.

Наклад

У 1988 році наклад «Il Sole 24 Ore» становив 320000 примірників. У 1997 році газета булла п'ятою найбільш продаваною італійською газетою з накладом 368,652 примірників.

Наклад газети був 520,000 копій у 2000 році і 414,000 копій в 2001 році. У 2004 році газета виходила накладом 373,723 копій, що робило її четвертою найбільш продаваною газетою в Італії. Її наклад був 334,076 копій в 2008 році.

Дані на липень 2015 року:

Наклад: 366,405, де 215, 594 цифровий формат. Il Sole 24 Ore — перший щоденник в Італії, що має цифровий наклад.

Аудиторія: 889.000 читачів (джерело: Audipress 2015.I).

Стать: чоловіча — 67 %, жіноча — 33 %.

Кваліфікація читачів: мають науковий ступінь — 39 %, закінчили лише школу — 43 %.

Соціально-демографічний профіль читачів: підприємці, керівники, фахівці — 28 %.

Географічна область: північний захід — 31 %, північний схід — 20 %, центральний регіон — 17 %, південь і острови — 22 %.

Директори

  • Mauro Masone (9 листопада 1965 — 2 січня 1969)
  • Alberto Mucci (3 січня 1969 — 5 червня 1978)
  • Fabio Luca Cavazza Rossi (6 червня 1978 — 30 вересня 1980)
  • Mario Deaglio (1 жовтня 1980 — 14 травня 1983)
  • Gianni Locatelli (15 травня 1983 — 31 липня 1993)
  • Salvatore Carrubba (1 серпня 1993 — 31 грудня 1996)
  • Ernesto Auci (1 січня 1997 — 8 липня 2001)
  • Guido Gentili (9 липня 2001 — 10 січня 2005)
  • Ferruccio De Bortoli (11 січня 2005 — 8 квітня 2009 року)
  • Gianni Riotta (9 квітня 2009 — 15 березня 2011)
  • Roberto Napoletano (23 березня 2011 — теперішній час)

Оглядачі (у алфавітному порядку)

  • Alberto Alesina
  • Giuliano Amato
  • Adriana Cerretelli
  • Guido Compagna
  • Claudio Gatti
  • Fabrizio Forquet
  • Alessandro Plateroti
  • Fabrizio Galimberti
  • Luigi Lazzi Gazzini
  • Armando Massarenti (директор з 12 червня 2011 роки культурної вставки «Неділя»)
  • Mariano Maugeri
  • Alberto Negri
  • Alberto Orioli
  • Andrea Romano
  • Guido Rossi
  • Giacomo Vaciago
  • Luigi Zingales

Штаб-квартира «Il Sole 24 Ore»

Мілан, Італія

Попередньо існуюча промислова будівля була відновлена і перетворена на нову штаб-квартиру італійської фінансової щоденної газети «Il Sole 24 Ore». Після знесення вуличного фасаду первісного квадратного будинку, на південній стороні був створений вхід. Нова будівля — П-образної форми, з величезним центральним садом, зеленим пагорбом, що ховає підземну парковку під ним. Яскраво-зеленого кольору сонце-затемнюючі жалюзі на зовнішній стороні скляного фасаду оживляють зовнішність будівлі.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.