Електромагнітна зброя

Електромагні́тна зброя (ЕМЗ) зброя, в якій енергія електромагнітного випромінювання використовується безпосередньо для ураження цілі.[1] При цьому використовується можливість наведення струмів високої напруги і виведення з ладу електричного і електронного устаткування в результаті перенапруження, що виникає. Зброя цього типу позиціюється як безпечна для людей і як така, що служить для виведення з ладу техніки супротивника;[2]. відноситься до категорії «Зброя нелетальної дії».

Див. також

Примітки

  1. Слюсар В.И. Генераторы супермощных электромагнитных импульсов в информационных войнах // Электроника: НТБ : журнал. — 2002.   5. — С. 60—67.
  2. Слюсар, В. (2003). Новое в несмертельных арсеналах. Нетрадиционные cредства поражения.. Электроника: наука, технология, бизнес. – 2003. — № 2. с. С. 60 — 66.

Джерела

  • Ковтуненко О.П., Богучарський В.В., Слюсар В.І., Федоров П.М. Зброя на нетрадиційних принципах дії (стан, тенденції, принципи дії та захист від неї). - Полтава: ПВІЗ. - 2006. - 248 с.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.